تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

عکس : بهناز جعفری انتقاد کرد، مهدی هاشمی رفت

عکس : بهناز جعفری انتقاد کرد، مهدی هاشمی رفت

بازیگر فیلم سینمایی «تلفن همراه رئیس جمهور» به بی تفاوتی اهالی رسانه واکنش نشان داد.

به گزارش تفریحی، جلسه پرسش و پاسخ فیلم «تلفن همراه رئیس جمهور» روز پنجشنبه در حالی در سینمای رسانه‌ها در برج میلاد برگزار شد که بهناز جعفری یکی از بازیگران این فیلم به سکوت خبرنگاران و منتقدان اعتراض کرد.

او با اشاره به فضای شلوغ سالن نشست‌ها گفت: «احساس می کنم فضای شلوغ و ناامنی است و بده بستان خوبی با خبرنگاران و اهالی رسانه وجود ندارد. توقع داشتم فضای اینجا با شور و حرارت بود و تمام آن‌هایی که در نشست هستند فیلم را دیده باشند.»

وی ادامه داد: «اگر انتقادی شود من به نظرات احترام می گذارم و این انتقادها را می پذیرم، اما انگار کسی هیچ واکنشی نشان نمی دهد.»

محمود گبرلو که اجرای نشست را بر عهده داشت، در پاسخ به این اعتراض گفت: «هر فیلمی فضای خاص خودش را دارد و اینطور نیست که شما برداشت می کنید.»

در ابتدای این نشست مهدی هاشمی بازیگر اصلی «تلفن همراه رئیس جمهور» که فیلم را همراه منتقدان و اهالی رسانه دیده بود، در ابتدای نشست بعد از سلام و عذرخواهی از حاضرین، به دلیل داوری جشنواره تئاتر فجر، سالن را ترک کرد.

«تلفن همراه رئیس جمهور» داستان مردی است که شغلش باربری است و قصد خرید سیم‌کارت و تلفن همراه را دارد. دست بر قضا سیم‌کارت خاموش سالیان گذشته رئیس جمهور مورد معامله قرار می‌گیرد و ….

اکبر عبدی، نیکی کریمی، آتیلا پسیانی، علی دهکردی، نیما شاهرخ شاهی و … دیگر بازیگران این فیلم به کارگردانی علی عطشانی هستند.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.