تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

عکس از حق‌السکوت برلوسکونی به کریمه المحروق معشوقه رقاصه اش!

عکس از حق‌السکوت برلوسکونی به کریمه المحروق معشوقه رقاصه اش!

کریمه المحروق، ۱۸ ساله، که به روبی مشهور است به روزنامه رپابلیکا گفته است قصد دارد با نامزد ۴۱ ساله اش لوکا ریتزو که در شهر جنوا زندگی می کند، ازدواج کند. برلوسکویی متهم شده است که با روسپی های زیر سن قانونی رابطه جنسی داشته است. محروق گفت برلوسکونی مرد “تنهایی” است.
او که در نوامبر گذشته ۱۸ ساله شد، همواره ارتباط با نخست وزیر ایتالیا را در زمانی که ۱۷ سال داشت رد کرده است.

افشای مکالمات تلفنی ضبط شده نشان می دهد که “سیلویو برلوسکونی” نخست وزیر سابق ایتالیا مبلغی معادل ۴ میلیون پوند به عنوان حق السکوت به “کریمه المحروق” رقاص مراکشی الاصل معروف به روبی پرداخت کرده است.
بر اساس این خبر، روبی در مکالمه تلفنی با یکی از دوستان گفته است که وکیل او به او پیشنهاد دریافت ۵ میلیون یورو از نخست وزیری سابق ایتالیا را داده و برلوسکونی نیز این پیشنهاد را پذیرفته است.
بعد از اینکه رسانه های خبری اعلام کردند که روبی ۱۷ ساله نیز در میان مهمانان مهمانی های غیراخلاقی برلوسکونی بوده است، پلیس ایتالیا در اکتبر سال ۲۰۱۰ میلادی شروع به ضبط مکالمات این رقاصه مراکشی الاصل برای دادستان میلان می کند؛ روبی در یکی از مکالمات تلفنی خود گفته است: او (برلوسکونی) دیوانه من است؛ مردم سریعا با دیدن یک دختر زیبا داخل خانه برلوسکونی بدترین فکر را می کنند درحالیکه چنین چیزی نیست.
در ادامه مکالمه روبی آمده است: سیلویو همواره به من زنگ می زند؛ او به من گفت که حاضر است هر کاری برای من انجام دهد؛ من و وکیلم ۵ میلیون یورو در قبال رفتار احمقانه من درخواست کردیم و برلوسکونی نیز پذیرفته است.

در یکی دیگر از مکالمات ضبط شده روبی، این رقاص مراکشی الاصل درباره نگرانی های برلوسکونی درباره افشاگری رسانه ها درباره روابط بین او با روبی و مهمانی های ضد اخلاقی صحبت شده است؛ روبی در این مکالمه گفته است: سیلیو دیروز از من پرسید که چقدر پول می خواهم ؟ او به من گفت که هرچقدر پول بخواهم به من می دهد و سراپای مرا با طلا می پوشاند اما برایش مهم است که من همه چیز را مخفی کنم و به کسی چیزی نگویم.
برلوسکونی به داشتن رابطه جنسی نامشروع با روبی که در زمان وقوع این جرم زیر سن قانونی قرار داشته و ۱۷ ساله بوده، متهم شده است.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.