خانه » اس ام اس » صحبت های شبنم قلی خانی از تجربه مادر شدن و لالایی خواندن

صحبت های شبنم قلی خانی از تجربه مادر شدن و لالایی خواندن

صحبت های شبنم قلی خانی از تجربه مادر شدن و لالایی خواندن

اولین قسمت از برنامه صبحگاهی شبکه دو با حضور دو تن از عوامل سریال «هشت و نیم دقیقه» همراه بود.

اولین قسمت از این برنامه امروز با اجرای عبداله روا به روی آنتن شبکه دو رفت و شبنم قلی خانی بازیگر «هشت و نیم دقیقه» و بابک کایدان، نویسنده سریال در برنامه حاضر شدند.

قسمت گفت‌وگو مهمانان و مجری مختص به بیان خاطرات مهمانان از سریال «هشت ونیم دقیقه» بود. شبنم قلی خانی مطرح کرد که از کاراکتر یکتا چیزهای زیادی آموخته و نقش را خیلی دوست داشته است.

بابک کایدان هم به عنوان خاطره از سکانس چهلم سریال و بازی آشا محرابی یاد کرد که شبنم قلی خانی با دیدن بازی او گریه کرده بود.
این نویسنده همچنین در پاسخ به سوال مجری که آیا قسمت دوم «هشت ونیم دقیقه» ساخته می‌شود؟ گفت: «نه، به نظر من این قصه به پایان رسیده است.»

در بخشی از این برنامه شبنم قلی خانی از تجربیات سحرخیزی خود به ویژه بعد از مادر شدن گفت: «برای انجام برخی کارها مثل ورزش، کارهای بانکی و به گردش بردن شانا صبح‌ها بیرون می‌روم.»

شبنم قلی خانی از تجربه مادر شدن و لالایی خواندن برای دخترش شانا گفت

او در ادامه از لالایی‌هایی که برای دخترش شانا می‌خواند صحبت کرد و گفت: «هر شب برای دخترم لالایی‌ می‌خوانم، این لالایی‌ها را اغلب از خودم می‌سازم.»

نویسنده «هشت و نیم دقیقه» هم در پاسخ به این سوال که هر روز چه ساعتی بیدار می‌شود گفت: «معمولا هر روز ساعت هشت و نیم بیدارم؛ با یکی از دوستان صمیمی‌ام پدرام کریمی به ورزش می‌رویم.»

.

مطلب پیشنهادی

اس ام اس انگلیسی تبریک کریسمس با ترجمه فارسی

اس ام اس انگلیسی تبریک کریسمس با ترجمه فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.