تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

سومین فرزند بن افلک و جنیفر گارنر متولد شد

سومین فرزند بن افلک و جنیفر گارنر متولد شد

جنیفر گارنر و بن افلک صاحب یک فرزند پسر شدند.

یک منبع خبری تایید کرد که فرزند سوم این زوج که ۷ سال است با هم ازدواج کرده اند ، در بیمارستان سانتا مونیکا متولد شده است و پسر است.

گارنر و بن افلک به غیر از این نوزاد تازه متولد شده ، یک دختر ۶ ساله با نام ویولت و یک دختر ۳ ساله با نام سرافینا دارند.

گارنر ۳۹ ساله در ماه آگوست سال ۲۰۱۱ اعلام کرد که باردار است اما جنسیت فرزند سومش را تابحال اعلام نکرده بود. او قبلا از تولد فرزندش به رسانه ها گفته بود که اگر فرزند سوم او هم دختر باشد واقعا” خوشحال خواهد شد اما برای همسرش بن افلک جنسیت فرزند سوم آنها هیچ فرقی نمی کند و در هر صورت خوشحال خواهد شد.

بازیگر فیلم ” آرتور” گفت:”من فکر می کردم که همسرم دوست دارد فرزند سوم ما پسر باشد . واقعا” اینطور فکر می کردم اما بن گفت: ما دو دختر داریم و دقیقا” می دانیم که چطور با دخترها رفتار کنیم . دخترهای من عاشق من هستند و من در خانه مرد بزرگ و خوشبختی هستم بنا براین مطمئن نیستم و اصلا”نمی دانم دوست دارم فرزند سوم ما پسر باشد یا دختر؟”

دخترهای جنیفر گارنر و بن افلک نامهای بسیار زیادی برای برادرشان پیشنهاد کردند اما اکثر نامهایی که آنها پیشنهاد می کردند نامهای شخصیتهای مشهور و محبوب کارتونهای دیزنی بود و باعث خنده وسرگرمی والدینشان می شد.

جنیفر با خنده گفت:”آنها پیشنهاد می کردند که نام برادرشان را دونالد داک و میکی موس افلک بگذاریم و بعد اسمهایی مثل پیتر پن وکاپیتان هوک را پیشنهاد کردند.”

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.