تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

زندگی خصوصی بازیگران در «ایکس ری»

زندگی خصوصی بازیگران در «ایکس ری»

به گزارش شبکه ایران، برخی اسم ها آنقدر با واژه موفق و متفاوت قرین شده اند که بودنشان در تیتراژ یک برنامه مثل یک برند و مارک معتبر می تواند تضمینی باشد برای اطمینان خاطر مخاطب برای به تماشا نشستن یک برنامه جذاب و دیدنی. رامبد جوان از آن دست چهره هایی است که به نظر می رسد اسم و تصویرش به سرواژه ای برای عبارت “انتظار دیدن هر چیز شگفت انگیز” بدل شده است.

این کارگردان و بازیگر که در کارنامه کاری اش مفرح ترین آثار سینما و تلویزیون را به ثبت رسانده، به تازگی ساخت مجموعه ای مستند با عنوان «ایکس ری» را آغاز کرده است. رامبد جوان اینبار هم سوژه ای را انتخاب کرده که مخاطبان تلویزیون کم وبیش کنجکاو به دانستن آن هستند.

این که در زندگی شخصی بازیگرها چه می گذرد، دستمزدشان چقدر است و یا شغل دومشان چیست و…. سوالاتی است که قرار است این کارگردان جوان در گفت وگوی صمیمانه با بازیگران سینما و تلویزیون جویا شود.

اما جالب این که هممه مخاطبان ایرانی حق تماشای این سریال را ندارند چرا که این مجموعه به جای پخش از شبکه های سراسری قرار است از شبکه «آی فیلم» که پوشش سراسری ندارد پخش شود.

این مستند در ۱۰ قسمت به تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه و منصور لشکری قوچانی آماده تولید می شود و گروه تولید در هر قسمت به خانه یک بازیگر می روند.

دیگر عوامل سازنده این مجموعه عبارتند از: مشاور فرهنگی: سیدهادی منبتی، نویسندگان: گروه ایده میده به سرپرستی رامبد جوان، مدیر تولید: میثم کائد، مجری طرح: بیژن سلیم خانی، مدیر تصویربرداری: مهرداد سلیم خانی، صدابردار: امیرحسین رسولی، طراح گریم: همایون نوذر، طراح صحنه: آیدا شیخ، برنامه ریز و دستیار کارگردان: حسین فلاح، عکس و ساخت تیتراژ: ساسان توکلی فارسانی، تدوین: سیامک مهمان دوست.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.