خانه » اس ام اس » ریحانا به دنبال جلب توجه نیست؟

ریحانا به دنبال جلب توجه نیست؟

ریحانا به دنبال جلب توجه نیست؟

این خواننده جوان و مشهور تاکید کرده است که اگر لباسها و رنگ موهای جسورانه و عجیب و غریب انتخاب می کند اصلا” برای این نیست که جلب توجه کند و مردم بیشتر درباره او صحبت کنند.

او گفت:” کاملا” بی اختیار و بدون هیچ چیزخاصی لباسهایم را انتخاب می کنم .اغلب وضعیت روحی و حس و حالم در انتخاب لباسها و رنگ موهایم تاثیر بسیار زیادی دارد وهمیشه دوست دارم با توجه به مناسبت و موقعیت و با سلیقه تقریبا” جسورانه خودم لباسهایم را انتخاب کنم.”

” من هیچ کاری را برای جلب توجه و یا خبر ساز شدن ،انجام نمی دهم و هر طور که راحت هستم و دوست دارم زندگی می کنم. ”

“لباسهایی که من می پسندم و انتخاب می کنم گاهی اوقات خیلی ساده ، گاهی سر زنده و شاد و گاهی اوقات خیلی جسورانه و عجیب و غریب هستند.”

من با خریدن پیراهن های ساده هیچ مشکلی ندارم و اگر یک پیراهن ساده بخرم حتما” آن را همانطور ساده و بی هیچ تزئینی می پوشم. بعضی ها ممکن است یک پیراهن ساده بخرند و آن را با یک نوار تزئینی بپوشند ، بعضی ها هم ممکن است آن را بایک گردنبند و یا همراه یک شی تزئینی بزرگ بپوشند و بعضی ها هم آن را ساده و بدون هیچ چیز دیگری می پوشند و من هم از همین دسته از افراد هستم.”

” اما هیچ کدام از این کارها بخاطر جلب توجه نیست. فقط بخاطر این است که من به این شکل راحتتر هستم و این سبک را بیشتر می پسندم.”

.

مطلب پیشنهادی

اس ام اس انگلیسی تبریک کریسمس با ترجمه فارسی

اس ام اس انگلیسی تبریک کریسمس با ترجمه فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.