تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

رابطه جنسی در این مواقع ممنوع است!!

رابطه جنسی در این مواقع ممنوع است!!

اگر برای ماه عسل تان به یک هتل گران قیمت رفته باشید شاید وسوسه شوید که در وان گرمی که برایتان تدارک دیده اند، رابطه جنسی را تجربه کنید. اما به تازگی یک زوج کانادایی بعد از انجام رابطه جنسی در جکوزی، جانشان را از دست دادند.

در حالی که مرد دچار حمله قلبی شده بود و باعث غرق شدن همسرش نیز شد. رابطه جنسی در جکوزی یا وان گرم می تواند مکانسیم قلبی و عروقی را با توجه به فعالیت جنسی تحت تاثیر قرار داده و موجب مشکلات قلبی عروقی شود.

استفاده از یک کاندوم برای دو نوع رابطه جنسی

استفاده از یک کاندوم به طور همزمان برای دخول به واژن و مقعد کاملا اشتباه است و این کار نباید انجام شود. اگر شما این کار را بدون محافظت انجام دهید خطر عفونت شدید واژن شما را تهدید می کند. به یاد داشته باشید اصلا مهم نیست که شما چقدر بهداشت را رعایت می کنید و تخلیه لازم را پیش از رابطه جنسی انجام می دهید، چون هنوز مقداری مدفوع در روده باقی می ماند. بنابراین در صورتی که خواستار رابطه جنسی مقعدی نیز باشید باید حتما کاندوم را عوض کنید. ( این نوع رابطه جنسی اصلا توصیه نمی شود )

رابطه جنسی به صورت ایستاده

گاهی اوقات ممکن است برای ایجاد تنوع بخواهید رابطه جنسی ایستاده را امتحان کنید، شاید هیجان انگیز باشد اما خطرناک هم هست. در این حالت مرد همه وزن
خانم را تحمل می کند در حالی که به عقب خم شده و زانوهاش تا شده است. اگر در این حالت او هر لحظه از تلاش برای نگهداشتن خانم دست بردارد ممکن است تعادل هر دو به هم خورده و موجب آسیب دیدگی پشت و کمر شود.

خفگی در رابطه جنسی

خفگی هنگام رابطه جنسی به تازگی به طور فزاینده ای رو به افزایش است. وقتی مغز احساس اکسیژن اضافه را دریافت نمی کند اوج لذت جنسی بسیار شدید می شود. اما این حالت با وجود آنکه ممکن است هیجان انگیز باشد اما خطراتی را هم به همراه دارد و ممکن است منجر به خفگی شود.

رفتارهای جنسی ناسالم

برخی رفتارهای جنسی می تواند سلامت شما را به راحتی به خطر بیندازد که از جمله ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
_ رابطه جنسی دهانی محافظت نشده
_ داشتن رابطه جنسی با وجود عفونتهای منتقل جنسی
_ داشتن رابطه جنسی با همسر معتادی که از سوزن برای تزریق مواد مخدر استفاده می کند.
_ رابطه جنسی با همسری که پیشتر رفتار جنسی پرخطر داشته است.
_ عدم رعایت بهداشت بعد از رابطه جنسی

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.