تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

دختر ویتنی هوستون نقش مادرش را بازی می کند؟

دختر ویتنی هوستون نقش مادرش را بازی می کند؟

بابی هوستون قصد دارد در فیلم زندگی مادرش نقش او را بازی کند.

در ماه فوریه سال ۲۰۱۱ ویتنی هوستون در اثر مصرف کوکائین دچار حمله قلبی شد و در وان حمام اتاقش غرق شد ودر حال حاضر چند استودیوی فیلمسازی برای ساختن فیلم زندگی او در حال مذاکره هستند. بابی کریستینا هوستون ، دختر ویتنی هوستون خیلی دوست دارد در این فیلم نقش مادرش را بازی کند.

یک منیع خبری به وب سایتتی ام زد گفت:”بابی احساس می کند که بهترین شخصی است که می تواند نقش ویتنی را بازی کند ، او به دوستانش می گوید که هیچ کس بهتر از او مادرش را نمی شناسد.”

” بابی یک بازیگر مشتاق و جوان است و اخیرا” در مجموعه کمدی “برای بهتر شدن یا بدتر شدن ” هنرنمایی کرده است. اگرچه ویتنی یک خواننده بود اما در چند فیلم از جمله فیلم “بادی گارد ” و “در انتظار بازدم” نیز نقش آفرینی کرد.

این فیلم زندگی او ، ستاره شدن او در سالهای ۱۹۸۰ و چگونگی گرفتار شدن او در دام اعتیاد در سالهای ۱۹۹۰ در زمان ازدواج با بابی براون ، پدر بابی را به تصویر خواهد کشید.

ظاهرا” نقش ویتنی هوستون طرفداران زیادی دارد و بنا به گزارشات رسیده ، حتی ریحانا هم دوست دارد نقش این خواننده آهنگ موفق “عشق من عشق توست ” را بازی کند.

علاوه براین جنیفر هادسون که در مراسم اهدای جوایز گرمی امسال که یک روز بعد از مرگ ویتنی برگزار شد و برای گرامیداشت یاد او برنامه اجرا کرد ، نیزبرای بازی در این نقش در نظر گرفته شده است .جنیفر هادسون بخاطر بازی در فیلم ” دختران رویایی” و کسب جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن اسکار تبدیل به یک ستاره شد.”

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.