خانه » اس ام اس » حواشی و انتقادهای مخاطبان از اجرای «علی ضیاء» در «ماه عسل»

حواشی و انتقادهای مخاطبان از اجرای «علی ضیاء» در «ماه عسل»

حواشی و انتقادهای مخاطبان از اجرای «علی ضیاء» در «ماه عسل»

مدیر امور مخاطبان اداره کل روابط عمومی صداوسیما گفت: انتقاداتی از اجرای برنامه «ماه عسل» داریم، مخاطبان معتقدند اجرای آقای علی ضیاء روان نیست و سئوالاتی می‌پرسد که بی‌پاسخ می‌ماند.

حراجی

«مجید محمودی» مدیر امور مخاطبان اداره کل روابط عمومی سازمان صدا و سیما (سامانه ۱۶۲) در گفت‌و‌گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون درباره نظر مخاطبان رسانه ملی راجع به برنامه‌های ماه رمضان در تماس با سامانه ۱۶۲، گفت: استقبال از برنامه‌های سیما در تابستان امسال بی‌نظیر بوده است. به ویژه در ماه مبارک رمضان حجم تماس‌ها خیلی زیاد شده که بیشتر مربوط به سریال‌های در حال پخش از شبکه‌های مختلف است.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم درباره بازخورد سریال‌های ماه رمضان و استقبال مخاطبان از این سریال‌ها صحبت کنیم، باید بگویم استقبال از سریال «راز پنهان» شبکه یک خیلی زیاد بوده است، به طوری که شب‌هایی که ساعت پخش آن به دلیل پخش ویژه برنامه‌ای ۱۰ الی ۵ دقیقه جابجا می‌شود، حجم تماس‌ها بسیار زیاد می‌شود و مردم از این تاخیر گله‌مند هستند.

محمودی اظهار داشت: این حجم تماس‌ها نشان دهنده آن است که مردم منتظر دیدن این سریال هستند. حتی تماس‌های خیلی زیادی با ۱۶۲ می‌شود و مردم می‌خواهند ساعت تکرار «راز پنهان» را بدانند.

وی درباره بازخورد دیگر برنامه‌های ویژه رمضان از طرف مخاطبان هم گفت: برنامه‌های افطار و سحر برنامه‌های خوبی است که همیشه مخاطبان خاص خود را داشته است و البته من از این استقبال مردم واقعاً تعجب می‌کنم چون برخی از برنامه‌ها در ساعتی پخش می‌شود که به نظر می‌رسد مخاطب کمی دارد.

مدیر امور مخاطبان اداره کل روابط عمومی صداوسیما با بیان اینکه هر کس با توجه به گرایش و روحیه خود برنامه‌ای را انتخاب و تماشا می‌کند، تصریح کرد: به طور کلی امسال بینندگان برنامه‌های سیما بیشتر از قبل بوده است، هر چند ساعت پخش برخی از برنامه‌ها باعث شده بیننده کمتری داشته باشد. مثلا برنامه «این شب‌ها» با اجرای آقای درستکار از جمله برنامه‌های محبوب است که اگر ساعت پخش آن کمی بهتر بود، مخاطبان آن بسیار بیشتر از حال می‌شد.

وی ادامه داد: سریال «مرد نقره‌ای» که از شبکه استانی شما پخش می‌شود نیز از جمله سریال‌های خوبی است که به دلیل اینکه از یک شبکه دیجیتالی پخش می‌شود و بسیاری از مردم هنوز دستگاه دیجیتال ندارند، کمی مغفول مانده است.

محمودی عنوان داشت: درباره سریال «چمدان» هم انتقادهایی صورت می‌گیرد، مثلا برخی تماس گرفته و گفته‌اند برنامه بی‌محتوایی است اما در هر حال یک سریال طنز است و شاید برخی از آن خوش‌شان بیاید.

وی در پایان راجع به برنامه «ماه عسل» نیز گفت: از برنامه «ماه عسل» و اجرای آقای ضیاء نیز انتقاداتی می‌شود و می‌گویند اجرایش گاهی زیاد روان نیست یا سوالاتی از مهمان پرسیده می‌شود که بی پاسخ می‌ماند.

.

مطلب پیشنهادی

اس ام اس انگلیسی تبریک کریسمس با ترجمه فارسی

اس ام اس انگلیسی تبریک کریسمس با ترجمه فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.