تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

حواشی دیدار دو تیم الغرافه و پرسپولیس؛ باقری مجیدی را تشویق کرد

حواشی دیدار دو تیم الغرافه و پرسپولیس؛ باقری مجیدی را تشویق کرد

جام نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه اول مسابقه برابر الغرافه شروعی توفانی داشت و با دوگل پیش افتاد، شروع دیدار حاشیه‌هایی داشت.

* حدود هزار نفر از ایرانیان مقیم دوحه به ورزشگاه الغرافه آمده‌اند و تیم پرسپولیس را با در دست داشتن پرچم‌های ایران و قرمز رنگ تشویق کردند.
جالب این که تعدادی از تماشاگران قطری نیز در میان پرسپولیسی‌ها به چشم می‌خورند. سهم هواداران الغرافه نیز هزار نفر است و با توجه به اینکه میزبان هستند، با طبل و شیپور تیم‌شان را تشویق می‌کنند.
* پس از گل‌های اول و دوم پرسپولیس در دقایق اولیه مسابقه، ایرانیان حاضر در ورزشگاه به شدت پرسپولیس و ایران را تشویق می‌کنند.
* تماشاگران الغرافه نیز پیش از شروع بازی هنگام حضور تیم‌ها در زمین، فرهاد مجیدی بازیکن ایرانی تیم‌شان را به شدت تشویق می‌کردند و سعی داشتند به او انگیزه مضاعف بدهند.
* از مهمانان ویژه ایرانی حاضر در ورزشگاه می‌توان به سفیر و اعضای سفارت ایران در دوحه، پیشکسوتان پرسپولیس چون کریم باقری، ابراهیم آشتیانی، حسین کلانی و اسماعیل هلالی اشاره کرد.
* پیش از شروع بازی نیمکت نشینان تیم الغرافه به سمت نیمکت پرسپولیس آمده و به پرسپولیسی‌ها و مربیان‌شان خوش‌آمدگفتند.
* در میان پرسپولیسی‌ها وحید هاشمیان، مجتبی شیری، ابراهیم شکوری و حسین هوشیار در لیست تیم نبوده و در جایگاه ویژه نشسته‌اند.
* پس از گل دوم پرسپولیس، هواداران الغرافه دست از تشویق تیم‌شان برداشتند اما دقایقی بعد از آن دوباره شروع به تشویق کردند.
* پوستر کوچکی از فرهاد مجیدی نیز در دست دو نفر از هواداران الغرافه در جایگاه تماشاچیان این تیم دیده می‌شود.

 

* در میان دو نیمه دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الغرافه، جمشید زارع قائم مقام باشگاه پرسپولیس با مالک باشگاه الغرافه که رییس شبکه الجزیره هم هست، در یکی از سالن‌های ورزشگاه ثانی بن جاسم دوحه دیدار و گفت‌وگو کرد.

* در اواسط نیمه دوم و در حالی که توپ از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفته بود،‌ آسمیر آودوکیچ دروازه‌بان پرسپولیس در حال کاشتن توپ برای شروع مجدد بازی بود که در این لحظه فرهاد مجیدی به خاطر وقت‌کشی به این دروازه‌بان اعتراض کرد اما در این لحظه هواداران پرسپولیس به شدت مجیدی را هو کردند.

* مصطفی دنیزلی با وجود اینکه تیمش از همان دقایق ابتدایی بازی از حریف پیش افتاده بود در سراسر ۹۰ دقیقه در کنار زمین مشغول تذکر دادن نکات فنی به شاگردانش بود و به خاطر از دست دادن موقعیت‌ها به آن‌ها اعتراض می‌کرد.

* کریم باقری که از جایگاه ویژه بازی را تماشا می‌کرد زمانی که پرسپولیسی‌ها موقعیت از دست می‌دادند، با هیجان زیاد از جای خود بلند می‌شد و واکنش‌های جالبی از خود نشان می‌داد.

* پس از اینکه فرهاد مجیدی تعویض شد ایرانی‌های حاضر در جایگاه ویژه از جمله کریم باقری او را تشویق کردند.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.