تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

حضور بهاره رهنما در سریال نوروزی سیروس مقدم

حضور بهاره رهنما در سریال نوروزی سیروس مقدم

امیر جعفری، ریما رامین‌فر، هدایت هاشمی، هومن برق‌نورد و بهاره رهنما در سریال نوروزی سیروس مقدم بازی دارند.

به گزارش شبکه ایران، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی طنز «چک برگشتی» در تهران پیگیری می‌شود. سریال «چک برگشتی» به کارگردانی سیروس مقدم و براساس فیلمنامه‌ای از سروش صحت و امیرحسین صفایی شنبه هفته پیش در شهرری مقابل دوربین رفت و گروه تولید به تازگی برای ادامه ضبط تصاویر به تهران آمده‌اند. به‌زودی نیز برای تصویربرداری بخش عمده‌ای از کار در لوکیشن اصلی سریال در دماوند، راهی این شهر خواهند شد.

طبق اعلام بانی فیلم، امیر جعفری، ریما رامین‌فر، هدایت هاشمی، هومن برق‌نورد، یوسف صیادی، علی صالحی، امیر حمیدزاده و … بهاره رهنما در این سریال بازی دارند. چک برگشتی گزینه‌ اصلی شبکه یک برای پخش در ایام نوروز است و باتوجه به آنکه فرصت محدودی تا ایام عید باقی مانده، گروه با سرعت مشغول کار هستند و پیش‌بینی می‌شود نوروز نیز درحال تصویربرداری باشند.

درخلاصه داستان سریال آمده: لطیف (جعفری) که تازه از زندان آزاد شده، برای امرار معاش به دنبال شغل مناسبی می‌گردد، ولی به هرجا که می‌رود، به‌خاطر سابقه منفی‌اش کسی حاضر نمی‌شود به او کار دهد. او به هرجا که می‌رود با در بسته مواجه می‌شود، تا اینکه … .

سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از: تهیه‌کننده: ‌الهام غفوری، دستیاران کارگردان: علی صالحی و داود زادق آبادی،منشی صحنه : محسن بهاری،مدیر تصویر برداری: جمال شمس،صدا بردار: فرشید احمدی و میثم کیامرثی،طراح گریم :مجید اسکندری،طراح لباس وصحنه: آرزو غفوری، جانشین تولید: محمود اتحادی،مدیر تدارکات: سعید رضوی، عکاس : احمد رضا شجاعی و… .

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.