تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

جانی دپ در دوران کودکی عاشق فیلمهای ترسناک بود!

جانی دپ در دوران کودکی عاشق فیلمهای ترسناک بود!

این ستاره سینما که بخاطر بازی در نقش شخصیتهای کاملا” متفاوت و مرموز در فیلمهای مختلف شهرت جهانی دارد ، در دوران کودکی و نوجوانی عاشق فیلمهای ترسناک بود و این علاقه بچه گانه هنوز هم الهام بخش او است.

جانی که در فیلم ” سایه های تاریک ” نقش یک خون آشام را بازی می کند درباره این نقش می گوید:”مسلما” علاقه به هیولاها ، خون آشامها ، تاریکی و رمز و راز ، از همان دوران کودکی در من وجود داشت .”

” وقتی بزرگتر شدم ، طبیعت مرموز خون آشامها وایده فنا ناپذیر بودن آنها را بهتر فهمیدم و درک کردم.”

جانی دپ که از همسرش ، ونسا پارادیس ، دو فرزند دارد اخیرا” فاش کرد که پدر شدن باعث شده است که زندگی اش تغییر کند و احساس شادی و خوشبختی کند.

او گفت:”در یک دوره از زندگی ام ، وقتی که خیلی جوان بودم ، هیچ چیز نمی توانست مرا شاد کند و باعث شود که زندگی را دوست داشته باشم.”

“وقتی با مشکلات و سختی ها بزرگ می شوی ، حتی اگر در زندگی موفقیتی هم بدست بیاوری ، نمی دانی که چطور باید احساس خوبی داشته باشی و از موفقیتهای شغلیت و آنچه بدست آوردی مسرور و خوشحال شوی.”

او در ادامه مصاحبه خود با روزنامه “سان ” گفت:”احساس پوچی می کردم و قبل از اینکه تشکیل خانواده بدهم و فرزندانم متولد شوند ، همیشه عصبانی و خسته بودم. تا قبل از آن واقعا” آنطورکه باید از زندگی لذت نمی بردم و زندگی را دوست نداشتم اما خوشبختانه بلاخره به خودم آمدم و از خواب بیدار شدم.”

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.