تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

تمدید قرارداد جباری در دقیقه ۹۰

تمدید قرارداد جباری در دقیقه ۹۰

جام نیوز: هافبک استقلال در حالی زیر نظر دکتر کیهان تحت عمل جراحی قرار گرفت که پیش از این اعلام کرده بود که قصد ندارد تحت عمل جراحی قرار گیرد و قصد دارد با شرایط متفاوتی برای بازگشت آماده شود اما پزشکان وی را راضی کردند تا تحت عمل جراحی قرار گیرد. گفتنی است این بازیکن با شرایط متفاوتی و برای چندمین مرتبه متوالی تحت عمل جراحی قرار گرفت و دکتر کیهان مینیسک پای وی را زیر تیغ جراحی اش قرار داد.

از طرفی اعلام شده است که به پزشکان اعلام کردند پس از عمل در خصوص شرایط وی اظهار نظر می کنند قراراست در این خصوص جلسه ای تشکیل شود و پس از آن در مورد شرایط وی برای آغاز تمرینات اظهار نظر شود. این در حالی است که آبی ها و امیر قلعه نویی در انتظار بازگشت جباری هستند و روی حضور وی در تمرینات و ترکیب تیم حساب ویژه باز کردند. شایان ذکر است پزشک این بازیکن اعلام کرده است که دوری جباری از تمرینات و ترکیب استقلال حداقل سه ماه است و وی نمی تواند با عجله به تمرینات بازگردد بدلیل اینکه پای این بازیکن ضعیف شده است و به همین دلیل نمی تواند به زودی و با عجله بازگردد زیرا پیش از این نیز چنین اتفاقی در خصوص وضعیت وی رخ داده است و تکرار این ماجرا و عجله برای حضورش در زمین مسابقه برای وی اتفاقات خوبی را به همراه ندارد، به همین دلیل جباری باید کاملا آماده باشد که تیم را همراهی کند.
این در حالیست که جباری باز هم در روزهای پایانی فصل نقل و انتقالات با آبی پوشان تمدید کرد و باز هم در همان ابتدا مصدوم شد و باز هم بازی های زیادی را از دست خواهد داد، این داستان تکراری مرد شماره ۸ این چند ساله استقلال است. به نظر شما دلیل این اتفاقات سریالی برای هافبک خلاق استقلال در هر فصل چه می باشد؟

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.