تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

تصاویر موج سواری در هوای منفی ۴۵ درجه

تصاویر موج سواری در هوای منفی ۴۵ درجه

موج سواری ورزشی است که برای فصل های گرم و آرام ابداع شده است. زمانی که آب دریاها گرم هستند و موج سواران می توانند به راحتی روی آب شناور شده و با موج ها بجنگند اما موج سواران خاصی هم هستند که دوست دارند این ورزش را با حالت خاصی انجام دهند.

گروهی از موج سواران آمریکایی هفته گذشته در حرکتی جالب به دریاچه “سوپریور” رفته و در سیاهه زمستان شروع به موج سواری کردند. این گروه خود را موج سواران با اعمال شاقه می دانند و دوست دارند در بدترین شرایط این ورزش هیجان انگیز را تست کنند.

این گروه برای موج سواری در این دریاچه خود را آماده کرده و کار خود را شروع کردند اما تنها پس از چند ساعت موج سواری به خاطر سرمای بیش از اندازه دریاچه تمام بدن آن ها تبدیل پوشیده از قندیل های یخی شد که از شدت سرما به وجود آمده بودند.

آن ها اعتقاد دارند این زمان برای موج سواری خوب نیست زیرا بهترین موقع، هنگامی است که طوفان های زمستانی نیز شروع به وزیدن کرده و ارتفاع موج ها به ۷ یا ۸ متر می رسد. البته در این زمان بیشتر دریاچه یخ بسته و موج سواری روی آن بسیار سخت است.

 

یک از اعضای این گروه که دوسال است موج سواری در زمستان را آغاز کرده اعتقاد دارد لذت موج سواری در این فصل بسیار بیشتر از زمستان بوده و جذابیت های خاص خود را نیز به همراه دارد.  دمای هوا در این دریاچه منفی ۲۴  است اما زمانی که شما خیس شوید و باد به شما بخورد دما به منفی ۴۵ درجه خواهد رسید.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.