تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

تصاویر فیلم‌های بازیگران اسکاری هالیوود که جز شرم‌آورتریند !

تصاویر فیلم‌های بازیگران اسکاری هالیوود که جز شرم‌آورتریند !

با نگاهی به نارحت کننده ترین نقشهایی که کاندیداهای اسکار و برندگان آن ایفا کردند می‌توان دریافت که آنها آرزو می‌کنند ای کاش می‌شد این کارها را از رزومه حرفه ای شان پاک کنند. نظر شما چیست ؟

۱ – مریل استریپ  – ماما میا (۲۰۰۸)
شاید این فیلم پرفروش ترین فیلم موزیکال همه زمانها باشد اما بزگترین بازیگر زن دنیا با بر تن داشتن یک مانتو و یک شال پر شروع به خواندن آهنگ “ملکه رقاص” (Dancing Queen) می‌کند هم نمی‌تواند باعث کمتر شدن احساس حقارت آن گردد.

مریل استریپ

۲- جرج کلونی– فیلم بتمن و رابین – ۱۹۹۷
در حال حاضر وی در صدر لیست جذاب ترین مردان هالیوود قرار دارد اما زمانی بود که تقلا می‌کرد تا موفقیتش در  سریال ER را به یک  سیر شغلی تبدیل کند اما جداً تیرش به خطا رفت زیرا  که مبارز شنل به دوش در کار اغراق گونه  به کارگردانی جویل شوماخر مسئولیت انتخابش را بر عهده گرفت.

جرج کلونی

۳- هال بری  – فیلم زن گربه ای  – ۲۰۰۴
پس از درخشش در فیلم  Monster,s Ball   و برنده شدن جایزه اسکار، ایفای نقش اول در فیلم نابخردانه زن گربه ای  موجب سقوط فاحش وی شد.  تنها افتخار این فیلم کسب ریتینگ خفت بار ۱۰% در بخش نقد فیلم سایت گوجه فرنگی های خراب (Rotten Tomatoes) می‌باشد و ارمغانش برای  هال بری کسب جایزه Razzie برای بدترین بازیگر در سال ۲۰۰۵   می‌باشد.

۴- گری اولد من–نامه اسکارلت –  ۱۹۹۵
اولد من  این هنرپیشه انگلیسی احتمالا می‌بایست از بازی در مقابل دمی‌ مور  در فیلم منتقدانه که با اقتباسی آزاد از رمان کلاسیک اثررمان نویس آمریکایی هائتورن ساخته شده است احساس ندامت داشته باشد.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/01/4most.jpg

۵- میشله ویلیامز – فیلم نهر دائسون  ۲۰۰۳- ۱۹۹۸
شاید نقش کار راه اندازی ویلیامز به عنوان یک نوجوان سرکش به نام جن لیندلی (Jen Lindley) پیش درآمد محکم کردن جایگاه واقعی بازیهای کاملاً پیچیده و غمگین وی در فیلمهایی چون والنتاین آبی  و فیلم عاشقانه کوهستان بروک بک باشد.  چه کسی فکر می‌کرد که یک روز ستاره ای از شبکه تلویزیونی WB قادر باشد برای سه دوره نامزدی اسکار فخرفروشی کند.

میشله ویلیامز

۶- کالین فرث  – فیلم ” آنچه یک دختر می‌خواهد”- ۲۰۰۳
مردی که نقش  آقای دارسی و پادشاه جرج ششم را بازی می‌کند  و مارک دارسی با پوشیدن شلوار چرم  و نواختن گیتار در مقابل آیینه درطول این کمدی  آماندا باینس (Amanda Bynes) بخش اعظم  آراستگی و جذابیت انگلیسی گونه خود را از دست داد.

کالین فرث

۷- هیلاری سوانک  – فیلم کودک کاراته کار آینده – ۱۹۹۴
شاید سوانک دو بار  به خاطر فیلمهای “پسرها گریه نمی‌کنند” و “فرزند میلیون دلاری” جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کرده باشد اما اولین نقش اولش با آقای میاگی (Mr.Miyagi ) در ۴ قسمت از سریال کودک کاراته کار می‌باشد.

هیلاری سوانک

۸- کنت کارانگ (Kenneth Karanagh ) – فیلم غرب وحشی وحشی – ۱۹۹۹
شاید باورش سخت باشد اما واقعاً این بازیگر و کارگردان شکسپیری کنت کارانگ است که در در فیلم  مزخرف و بی معنی پر فروش تابستانی ویل اسمیت با نام غرب وحشی در نقش یک شروربا سبیل های بلند تاب داده شده ظاهر شده است.

http://www.seemorgh.com/uploads/1391/01/8most.jpg

۹- ساندرا بولاک  – Speed 2: Cruise Control  – ۱۹۹۷
ایفای نقش آنی در فیلم سرعت (شماره ۱) برگ برنده ای برای بولاک بود اما نتوانست دنباله این فیلم که همان سرعت شماره ۲ می‌باشد را بدون مشکل ادامه دهد. او درس عبرت قابل قبولی داشت با این حال وقتی به فیلمی‌ خیره شده اید که کیانو ریویز  آن را رد کرده است نگران باشید.

سرعت 2

۱۰- براد پیت– فیلم جو بلک را ملاقات کن– ۱۹۹۸
مطمئناً او بازیگر زیبایی است اما  حضور براد پیت با موهای بلوند کم رنگ  تنها به فاکتورهای آبکی این فیلم ۳ ساعته خواب آور می‌افزاید.

براد پیت
البته بعضی از تصاویر به علت مورد دار بودن سانسور شده اند

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.