تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

بیوگرافی و عکس هیلاری داف ستاره زن جوان و بی‌حاشیه هالیوود

بیوگرافی و عکس هیلاری داف ستاره زن جوان و بی‌حاشیه هالیوود

هیلاری داف در ۲۸ سپتامبر ۱۹۸۷ متولد شد. پدر و مادرش سوزان داف و باب داف نام دارند. پدرش یکی از شریکان فروشگاههای زنجیره ای convenience است. او از زمانی که خیلی کوچک بود به بازیگری علاقه داشت. کار بازیگری او را مجبور کرد به جای تحصیل در مدرسه در خانه آموزش ببیند. اولین نقش بزرگ او در فیلم زندگینامه ای «کسپر وندی را ملاقات می‌کند» در سال ۱۹۹۸ در نقش «وندی» بود. بعد از آن سال ۲۰۰۱ در مجموعه تلویزیونی دیسنی  به نام «لیزی مگوایر» هنرنمایی کرد. بعد از اکران فیلم «لیزی مگوایر» در سال ۲۰۰۳ دیسنی اعلام کرد تولید این مجموعه را متوقف خواهد کرد. در همان سال هیلاری داف اولین آلبومش به نام «Metomorphisis» را منتشر کرد.

بعد از اتمام این مجموعه تلویزیونی هیلاری به بازیگری ادامه داد. فیلم های دیگر او عبارتند از: Cheaper by the Dozen (2003)، داستان سیندرلایی (۲۰۰۴)، Chad Michael Murray و صدایت را بالا ببر (۲۰۰۴)، مرد کامل (۲۰۰۵) و سال ۲۰۰۶ با خواهرش هایلی داف در فیلم «دختران مادی» بازی کرد. پدر و مادر هیلاری بعد از ۲۲ سال زندگی مشترک از هم جدا شدند.

حراجی

هیلاری در زمینه موسیقی نیز به موفقیت هایی دست پیدا کرد. آو یک آلبوم با نام خودش و آلبومی‌ با نام Most Wanted منتشر کرد. آلبوم چهارمش را هم Dignity که در ۳ آپریل ۲۰۰۷ منتشر شد.
همسر: Mike Comrie (ازدواج ۱۴ آگوست ۲۰۱۰ تا به امروز)- یک فرزند

نکات کوچک:
خواهر بزرگ تر هیلاری «هایلی داف» در گروه موسیقی Inventing Venu فعالیت می‌کند.
او سال ۲۰۰۳ در رتبه بندی جذاب ترین دختران نوجوان رتبه اول را کسب کرد که این رتبه بندی بر اساس بازیگری، خوانندگی، حضور اجتماعی و فعالیت های خیرخواهانه انجام می‌شد.
او در حال شروع برنامه ریزی برای سگ ها به نام «سگ کوچک داف» است. این اسم سگ درگذشته خود او می‌باشد.
او در زمینه فعالیت های خیرخواهانه نیز فعالیت می‌کند برای بچه هایی که گرسنه، فقیر، مریض،  بیسواد و بچه هایی که مورد بی توجهی یا تعرض جنسی قرار گرفته اند.
او خط تولید لباسی با نام خودش دارد که در همان سال اول ۵ میلیون دلار از فروشش درآمد داشت.
سرگرمی‌های مورد علاقه هیلاری عبارتند از: شنا، ژیمناستیک، مطالعه، نویسندگی و وقت گذرانی با خواهر بزرگش.
او سال ۲۰۰۴ یکی از ۲۵ستاره نوجوان جذاب زیر ۲۵ سال بود.
سال ۲۰۰۵ فروشش از Most Wanted Tour را به قربانیان سونامی‌ در جنوب آفریقا بخشید.
محبوب ترین فیلمی‌ که بازی کرده از نظر خودش فیلم لیزی مگوایر  (۲۰۰۳) است.
مادرش سوزان داف تهیه کننده موسیقی است.
پدرش باب داف صاحب یک سری فروشگاه های زنجیره است.
سال ۲۰۰۶ مجله رولینگ استون لیست پولدارترین های سال گذشته را اعلام کرد. در این گزارش درآمد هیلاری ۱۷٫۱ میلیون دلار گزارش شد و جوان ترین عضو لیست بود.
اخیرا ارزش خالص مال او ۲۵ میلیون دلار تخمین شده است که شامل آلبوم ها، تورها، فیلمها، خط تولید لباس و… می‌شود.
سال ۲۰۰۴ مبلغ ۲۳٫۰۰۰ دلار برای کمک به تحقیقات مربوط به سرطان سینه اختصاص داد.
سال ۲۰۰۵ با درآمد ۱۵ میلیون دلار در لیست ثروتمندان زیر ۲۵ سال مجله فوربس قرار گرفت. او بالاتر از ستاره هایی چون لیندسی لوهان و آماندا بیانس بود.
سال ۲۰۰۷ در لیست صد زن جذاب مجله ماکسیم نفر ۲۳ بود.
سال ۲۰۰۸ در لیست صد زن جذاب مجله ماکسیم نفر ۲۵ بود.
وقتیکه هیلاری داف برای بازی در بازسازی فیلم «بانی و کلاید» انتخاب شده بود، فی دیناوی گفت هیلاری بازیگر واقعی نیست و از این رو این دو نفر با هم مشکل پیدا کردند.
در تاریخ ۱۹ فوریه ۲۰۱۰ با Mike Comrie نامزد کرد.
او در یک مراسم مختصر و خصوصی با نامزدش در  San Ysidro Ranch مونتسیتو کالیفرنیا ازدواج کرد. خواهرش هایلی داف ساقدوشش بود.
در لیست ۱۰۰ زن جذاب مجله ماکسیم سال ۲۰۱۱ نفر ۴۰ بود.
اولین فرزندش که یک پسر به نام Luca Cruz Comrie  است را در سن ۲۴ سالگی در تاریخ ۲۰ مارس ۲۰۱۲ به دنیا آورد.

نقل قول ها:
من عاشق لباس هستم و نمی‌توانم خودم را کنترل کنم. ولع خاصی برای خرید لباس، کفش و لوزام آرایش دارم. من جزو افرادی هستم که دوست ندارند یک لباس را بارها و بارها بپوشند.
من عاشق مادرم هستم و کاملا از او تاثیر می‌گیرم و اما او نیز همیشه همیار و همراهم بوده است.
خواهرم و من بهترین دوستان هستیم و همیشه نیز با هم هستیم و او خیلی بااستعداد و الهام بخشم است. او بدل من است.
من هر هفته در مورد خودم چیزهایی در مجلات می‌خوانم، درمورد کارهایی که انجام نداده ام، جاهایی که هرگز نرفته ام و چیزهایی که خودم ازشان خبر ندارم. اینها فقط شایعات است.
من در زمان کودکی خجالتی بودم. این هایلی بود که همیشه باید جلو می‌رفت و با مردم حرف می‌زد.
ما اگرچه جدا از هم زندگی می‌کنیم ولی هنوز هم خانواده ای صمیمی و محکم هستیم. البته من و هایلی همدیگر از بیشتر موقع کار می‌بینیم و واقعا بهم نزدیک هستیم.
من عاشق صحنه های احساسی هستم. درحالیکه خودم یک زندگی واقعی دارم واقعا دلم نمی‌خواهد از اینجور صحنه ها بیرون بروم. اما اینها جالب و اصلا چالش برانگیز نیست. سخت ترین کار تلاش برای خنداندن مردم است.
او در مورد رابطه کوتاه مدتش با «آرون کارتر» Aaron Carter می‌گوید او اولین دوست پسر واقعی من بود و واقعا عاشق هم بودیم اما ما مثل چهارده ساله ها بودیم!
من فکر می‌کنم دخترها احساس می‌کنند جذاب و کامل نیستند مگر اینکه با یک پسر باشند. اما اینگونه نیست! دخترها شما باید مستقل باشید و قدرتتان را نشان بدهید.
در مورد بارداری اش گفته که من احساس مریضی ندارم و آرزوهای خیلی زیادی هم ندارم. اما توصیفش سخت است. از نظر لغوی مثل این است که یک بیگانه بدنت را تسخیر کرده است. یک روز من روز خوبی دارم و روز دیگر نه.
درزیر چند عکس از هیلاری داف در فیلم های مختلف گذاشته شده است

هیلاری داف

What Goes Up
هیلاری داف
Agent Cody Banks

هیلاری داف

لیزی مگوایر

هیلاری داف
Raise-Your-Voice
http://www.seemorgh.com/uploads/1391/03/Thrilled-to-Death.jpg
Thrilled to Death

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.