خانه » اس ام اس » بهترین جملات انگیزشی جول اوستین روانشناس مشهور

بهترین جملات انگیزشی جول اوستین روانشناس مشهور

جملات انگیزشی و تأکیدی از جول اوستین

جول اسکات اوستین که به اختصار به جول اوستین نامیده می شود یک واعظ، سخنران، نویسنده و کشیش ارشد کلیسای لیکوود است. البته اکثر مردم به او لقب کشیش خوش اخلاق را داده اند، چون تا به حال بدون لبخند در هیچ جمعی حضور نیافته است.

او همچنین یک روانشناس بسیار قوی و با تجربه است. کلیسای لیک وود بزرگترین کلسیا غیر فرقه ای در تگزاس آمریکا است که جول هر یکشنبه در مقابل هزاران نفر سخنرانی می کند.

جول اوستین همواره کلام خود را با لطافت خاصی ادا می کند. البته اوایل و در سنین جوانی کمی در این زمینه مشکل داشت؛ اما به تدریج همچون پدرش به یک سخنور ماهر تبدیل شد. اوستین سعی می کند در بیان ایده ها و نظرات خود از ترکیب قوائد دین و قوانین امروز استفاده کند. همین کار به تنهایی توانسته است تا او را به یکی از بهترین کشیش های این عصر تبدیل نماید.

نمونه هایی از جملات انگیزشی این روانشناس مشهور عبارتند از:

جملات انگیزشی رسیدن به موفقیت

هر چیزی را که وارد زندگی ات می شود قبول نکن. تو به این دنیا آمده ای تا یک برنده باشی، آمده ای تا زندگی باشکوهی داشته باشی. تو آفریده شده ای تا یک قهرمان در زندگی ات باشی.


اول از همه خودت رو بشناس و خودت انتخاب کن. چارچوب ها و استانداردهایی را برای خودت مشخص کن و به مرور آن ها را ارتقا بده. صرفا به این دلیل که چیزی یا شخصی وارد زندگی ات شده است، مالک آن نیستی.


وقتی اوضاع باب میل تان پیش نمی رود یا کسی در حق شما بدی کرد، اجازه ندهید باعث شود تا ادامه زندگی تان را با ناامیدی و ناراحتی بگذرانید. به زمانی که با خودتان در صلح بودید، برگردید.


سه چیزی که در شش ماه گذشته یاد گرفته ای، چه بوده است ؟ منظورم درس های زندگی است، چه شرایطی این درس ها را به تو یاد داده است ؟ هر اتفاقی که در زندگی تو می افتد، چه خوب و چه بد، می خواهد به تو چیزی یاد دهد. آیا تو به این درس ها و نشانه ها توجهی می کنی ؟ تجربه کن، یاد بگیر و رشد کن.


جملات انگیزشی اعتماد به نفس

برای اینکه وارد سال جدید شوید نیاز است تا کینه ها و دلخوری هایی که در سال گذشته داشتید را همان جا رها کنید و سپس وارد سال جدید شوید.


باید از خودمان بپرسیم: نگه داشتن کینه ها و تفکرات منفی چه نفعی برای ما دارد ؟ اگر می توانستم آن ها را از خودم بیرون بریزم، این کار را می کردم ؟ امروز روز ارزشمندی است، نباید با مرور خاطرات بد گذشته آن را خراب کرد.


خداوند هیچوقت یک رؤیایی را در قلب تو نمی کارد مگر اینکه تمام چیزهایی که برای رسیدن به آن نیاز داری را در اختیارت بگذارد.


شما هر چیزی که برای رسیدن به اهدافتان نیاز داشته باشید را دارید. فقط کافیست بخواهید.


انگیزه دادن و تشویق دیگران کاری است که هر کسی می تواند انجام دهد. همین الان ممکن است یک نفر به چیزی که تو می توانی به او بدهی، احتیاج داشته باشد.


یک لحظه بنشین و به لحظه ای فکر کن که یک نفر در حال انگیزه دادن و تشویق کردن تو بود. به لحظه ای که یک نفر به تو کمک کرد تا مشکلات یا شرایطی که در آن قرار گرفته بودی را از زاویه ای دیگر ببینی و راه حلی برای آن پیدا کنی.


همه ما هر روز این فرصت را داریم که عصبانی شویم، استرس بگیریم یا دلخور شویم. اما اگر اجازه دهیم که آن ها در ذهن ما بمانند مثل این است که یک قدرت بیرونی تمام شادی ما را از بین ببرد. خبر خوب این است که شما می توانید اجازه دهید که چیزهای کوچک شما را ناراحت نکنند. کنترل ذهن خود را یاد بگیرید.


جملات انگیزشی رسیدن به هدف

هر روز صدها دلیل برای ناراحت شدن وجود دارد که باعث می شوند احساسات خوب خود را از دست بدهی. هر انسانی در زندگی اش این چیزها را تجربه می کند، اما مهم این است که نسبت به آن ها چطور واکنش نشان دهی.


روی کاری که دیگران انجام می دهند یا حرفی که دیگران در مورد تو می زنند هیچ کنترلی نداری، اما روی اینکه چه عکس العملی نسبت به کار یا حرف های آن ها نشان دهی، کنترل کامل داری. روی رفتار و ذهن خودت تمرکز کن تا همیشه در هر کجا و هر زمانی بتوانی آن را به طور کامل کنترل کنی.


خداوند همیشه افراد درست را وارد زندگی تو می کند، اما تو باید اجازه دهی که افراد اشتباه از زندگی ات خارج شوند.


ما این توانایی را داریم که افراد بزرگ را ملاقات کنیم. با شرکت در کلاس ها، سمینارها، گذراندن دوره ها و… می توانیم با آن ها وقت مان را بگذرانیم. اما فقط وقتی این فرصت را از دست می دهیم که اطراف خود را با آدم هایی که به رشد و پیشرفت ما کمکی نمی کنند پر کنیم. ما میانگین ۵ نفری هستیم که بیشتر وقت خود را با آن ها می گذرانیم.

جملات انگیزشی کوتاه


انرژی ات را برای اینکه مردم را متقاعد کنی تا تو را درک کنند، هدر نده. زمان تو خیلی ارزشمندتر از آن است که بخواهی آن را صرف ثابت کردن خودت به دیگران بکنی.


مردم چیزی را که بخواهند بشنوند، می شنوند و چیزی را که بخواهند ببینند، می بینند. پس رفتار آن ها را به خودت نگیر.


اگر فردی هستی که می خواهد به هدفی برسد و کارها را متفاوت نسبت به دیگران انجام می دهد، اغلب مردم نمی توانند تو را بفهمند.


بیشتر مردم تو را همیشه آنگونه که بودی، می بینند، نه آنگونه که می خواهی باشی. اگر بتوانی آنطور که دوست داری زندگی کنی و نگران نظر دیگران نباشی، همیشه رو به جلو حرکت خواهی کرد.

 

.

مطلب پیشنهادی

اس ام اس انگلیسی تبریک کریسمس با ترجمه فارسی

اس ام اس انگلیسی تبریک کریسمس با ترجمه فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.