تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

براد پیت: آنجلینا جولی هنوز هم دختر بدی است !

براد پیت: آنجلینا جولی هنوز هم دختر بدی است !

براد پیت خوشحال است که آنجلینا جولی هنوز هم دختر بدی است.

بازیگر فیلم ” مانی بال ” که همراه آنجلینا جولی از شش فرزند نگهداری می کند اعتراف کرد که همسرش هنوز تمام رفتارهای خشن و عجیب گذشته اش را ترک نکرده است اما سعی می کند که این جنبه از شخصیت خود را خصوصی و شخصی نگه دارد.

براد گفت:” او هنوز هم دختر بدی است و من از این بابت خیلی خوشحالم اما در مراسمها و محافل عمومی هیچ وقت این جنبه از شخصیت خود را نشان نمی دهد.”

براد پیت و آنجلینا جولی که شش فرزند با نامهای مدوکس ۱۰ ساله ، پکس ۸ ساله ، زهرا ۷ ساله ، شیلو ۵ ساله و ناکس و ویوین ۳ ساله دارند ، به هرجای جهان که سفر می کنند فرزندانشان را نیز همراه خود می برند اما براد پیت ۴۸ ساله تاکید می کند که فرزندان آنها به این سبک زندگی عشایری عادت کرده اند و نه تنها با این سبک زندگی هیچ مشکلی ندارند و راحت هستند بلکه این سفرهای مداوم باعث می شود که حس مسئولیت پذیری آنها تقویت شود.

او گفت:” آنها به سفر کردن با جت ، رفتن به مناطق مختلف جهان و زندگی کردن در مکانهای جدید کاملا”عادت کرده اند. آنها یاد گرفته اند که وسایل شخصی مورد نیازشان را خودشان در کیفهایشان بگذارند و آماده سفر شوند . اگر چیزی هم جا گذاشتند مسئولیتش به عهده خودشان است.”

این بازیگر فیلم موفق” درخت زندگی”معتقد است که خانواده اش به او کمک کرده اند که در حرفه بازیگری موفقیتهای بیشتری کسب کند زیرا او آنقدر در گیر خانواده اش است که کمتر فرصت می کند به فعالیتهای حرفه ای اش فکر کند و نگران شود و همین موضوع باعث شده است که در حرفه بازیگری موفق تر از قبل باشد.

او گفت:”زندگی حرفه ای من خیلی بهتر از قبل شده است زیرا در حال حاضر کمتر نگران شغلم هستم .منظورم این است که شغل من به اندازه خانواده ام برایم اهمیت ندارد.”

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.