تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

بازیگران فیلم جدید «وودی آلن» چه کسانی هستند؟

بازیگران فیلم جدید «وودی آلن» چه کسانی هستند؟

«کیت بلانشت» و «بردلی کوپر» دو بازیگری هستند که گفته می شود «وودی آلن» برای بازی در فیلم جدیدش انتخاب کرده است.

نشریه ددلاین اخیرا اعلام کرد؛ وودی آلن در فیلم جدیدش از «کیت بلانشت» و «بردلی کوپر» بازی می گیرد. این در حالی است که سخنگوی آلن از هرگونه اظهارنظری درباره ی این مطلب خودداری کرده است.

«وودی آلن» که اخیرا جایزه بهترین فیلم نامه اصل اسکار را برای فیلم «نیمه شب در پاریس» خود دریافت کرد، «کیت بلانشت» را به عنوان بازیگر نقش اول زن پروژه ی جدیدش انتخاب کرده است. «بردلی کوپر» نیز یکی دیگر از نام های معروفی است که آلن قصد دارد، در فیلم جدیدش از او بازی بگیرد.

به گزارش ددلاین، آلن قرار است فیلم جدیدش را در کوپنهاگ ـ پایتخت کشور دانمارک ـ فیلمبرداری کند؛ وی به عنوان کارگردانی شناخته می شود که در فیلم هایش از ستارگان سینما استفاده می کند. در جدیدترین اثر آلن که «تقدیم به روم با عشق» نام دارد، بازیگران معروفی چون «الک بلدوین»، «پنلوپه کروز»، «الن پیج» و «ربرتو بنینی» هنرنمایی کرده اند.

«وودی آلن» خالق آثار سرشناسی چون «منهتن»، «رز بنفش قاهره»، «آنی هال»، «دنی رز برادوی» و «امتیاز نهایی» است که در کارنامه ی سینمایی او جوایز معتبری چون بهترین کارگردانی و بهترین فیلم نامه جوایز بافتا انگلیس، خرس نقره ای جشنواره برلین، جایزه فیپرشی جشنواره کن، دو جایزه بهترین فیلم خارجی از جوایز سزار فرانسه، جایزه بهترین فیلم اروپایی از جوایز گویا اسپانیا، شیر طلای افتخاری جشنواره ونیز به چشم می خورد.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.