تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

باخت دوباره دایی به اشتباه داور و ثانیه پایانی

باخت دوباره دایی به اشتباه داور و ثانیه پایانی

مشرق: هفته بیست و ششم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور دیروز سه شنبه با ۳ دیدار آغاز شد که طی آن سپاهان اصفهان در حالی که از میزبان خود سایپای البرز عقب بود به سختی توانست ۲-۱ از سد این تیم بگذرد.

در این بازی که نیمه اول آن با نتیجه تساوی بدون گل به اتمام رسید، ابتدا تیم سایپا در دقیقه ۵۷  توسط کریم انصاری‌فردبه گل رسید اما با گل‌های سیدجلال حسینی (۶۹) و مجید ایوبی (۸۰ – گل به خودی) برتری ۲ بر یک از آن شاگردان “زلاتکو کرانچار” شد.

این نتیجه درحالی رقم خورد که رضا ناصحی، هافبک تیم سپاهان در دقیقه ۹۰ با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شد.

سپاهان با برتری مقابل سایپا ۵۲ امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول لیگ برتر استحکام بخشید و سایپا نیز با ۳۱ امتیاز در رده نهم جدول باقی ماند.

فرار موقت از پایین جدول

در دیگر دیدار این هفته تیم‌های شهرداری تبریز و مس سرچشمه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به تساوی یک بر یک رسیدند.

در این بازی ابتدا تیم مس سرچشمه با گلزنی مجتبی محبوب مجاز در دقیقه ۴۱ از میزبان خود پیش افتاد و با گلی که مهدی محمدپور در دقیقه ۶۸ به ثمر رساند کار دو تیم به تساوی کشیده شد.

بدین ترتیب دو تیم قعرنشین جدول رده بندی به تقسیم امتیاز رضایت دادند تا شهرداری با ۲۷ امتیاز به رده پانزدهم جدول صعود کند و مس سرچشمه با ۱۹ امتیاز همچنان قعرنشین جدول رده بندی لیگ برتر باشد.

باخت دوباره دایی به اشتباه داور و ثانیه پایانی

در آخرین دیدار امروز از ساعت ۱۶ در ورزشگاه تختی آبادان تیمهای نفت و راه آهن به مصاف هم رفتند که در پایان نفت در ثانیه های پایانی موفق شد ۲-۱ شاگردان علی دایی را شکست دهد.

در این دیدار ابتدا راه آهن توسط مجتبی شیری در دقیقه ۹ به گل رسید .در ادامه این نفت آبادان بود که توسط فونیکه سی در دقیقه ۲۳ گل مساوی را به ثمر رساند و سجاد مشکل پور در دقیقه ۹۳ در حالی که ۴۰ ثانیه از ۳ دقیقه وقت تلف شده که داور گرفته بود گل دوم نفت را وارد دروازه رودباریان کرد تا شکست دیگری برای راه آهن و علی دایی رقم بخورد.

بازیکنان راه آهن نسبت به گل دوم صنعت نفت معترض بوده و معتقد بودند این گل خطا بوده و مهاجم نفت روی دروازه بان خطا کرده است. آنها پس از پایان بازی به نشانه اعتراض برای داور کف زدند.

صنعت نفت بعد از این پیروزی از ۲۶ بازی با کسب ۳۳ امتیاز در رده نهم قرار گرفت و راه آهن بعد از این شکست با کسب ۲۸ امتیاز از ۲۶ بازی در رده ۱۳ جدول قرار گرفت.

*دقیقه ۱۶ حسین کعبی بازیکن خوزستانی راه آهن بی توجه به سوت قطع بازی از سوی داور میدان، توپ را به گردش درآورد که این حرکت وی به مزاق دروازبان نفت خوش نیامد و وی با هل دادن کعبی باعث به زمین خوردن وی شد. این حرکت کعبی باعث شد در طول بازی هر وقت این بازیکن صاحب توپ شود، هواداران نفت علیه اش شعار دهند.

* در ابتدای این بازی علی دایی سرمربی تیم راه آهن شهر ری از سوی هواداران نفت تشویق شد.

* عباس محمدی که در نیم فصل برای حل مشکل دروازه بانی صنعت نفت از تراکتورسازی جدا و به تیم صنعت نفت آبادان پیوست به علت اشتباهاتی که در بازی های قبل داشت در این بازی روی نیمکت نشست و حبیب دهقان درون دروازه نفت قرار گرفت.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.