تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

آنجلینا و برادپیت سه ماه نامزدی خود را مخفی نگه داشتند!

آنجلینا و برادپیت سه ماه نامزدی خود را مخفی نگه داشتند!

براد پیت در طول تعطیلات کریسمس از آنجلینا خواستگاری کرده است .

بنا به گزارش مجله آمریکایی “لایف اند استایل”، براد پیت در جشن سال نو از آنجلینا خواستگاری کرده است اما این زوج تصمیم گرفتند که موضوع نامزدی خود را مخفی نگه دارند تا زمان مناسب فرا برسد .

یک منبع خبری گفت:”براد پیت سال گذشته حلقه آنجلینا را سفارش داده بود و از سازنده آن تقاضا کرده بود که حتما تا کریسمس این حلقه را آماده کند زیرا قصد داشت در جشن کریسمس از آنجلینا خواستگاری کند و خوشبختانه حلقه را به موقع تحویل گرفت و در طول تعطیلات کریسمس از آنجلینا خواستگاری کرد.”

اما از آنجایی که آنجلینا می خواست روی تبلیغات فیلم ” در سرزمین خون و عسل” که اولین تجربه کارگردانی او است ، تمرکز داشته باشد ، این زوج نامزدی خود را مخفی نگه داشتند وبه رسانه ها اعلام نکردند.”

“آنجلینا سخت مشغول انجام کارهای مربوط به تبلیغات فیلم خود و کمپین اسکارش بود و خیلی نگران بود که مبادا انتشار خبر نامزدی او و براد روی تبلیغات فیلمش تاثیر بگذارد و باعث شود که دیگر هیچ کس به فیلم او توجه نکند. چند خبر و شایعه منفی درباره فیلم “در سرزمین خون و عسل” منتشر شد که او را خیلی ناراحت کرد و به همین دلیل آنجلینا احساس می کرد که هنوز زمان مناسب برای اعلام خبر نامزدیش فرا نرسیده است. بنا بر این ، این زوج برای انتشار این خبر مهم تا هفته گذشته صبر کردند.”

مترجم: فرشته مشاور

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.