تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

آنا هاتاوی خیلی شبیه لیندسی لوهان است !

آنا هاتاوی خیلی شبیه لیندسی لوهان است !

آنا هاتاوی معتقد است که خیلی بیشتر از آنچه که مردم گمان می کنند شبیه لیندسی لوهان است.

آنا هاتاوی و لیندسی لوهان هر دو با بازی در فیلمهای پر فروش دیزنی مشهور شدند اما هر کدام از آنها به روشی کاملا” متفاوت زندگی حرفه ای شان را مدیریت و کنترل کردند.

در حال حاضر لیندسی لوهان ۲۵ ساله تلاش می کند کارهای اشتباهی که انجام داده است را جبران کند و به گذشته موفق خود بازگردد اما زندگی حرفه ای آنا هاتاوی بخاطر بازی در نقش “کت وومن”، موفق تر از همیشه است. علارغم این تفاوت بزرگ ، هاتاوی معتقد است که او و لیندسی لوهان در واقع کاملا” شبیه یکدیگر هستند.

هاتاوی ۲۹ ساله به روزنامه سان گفت:”من و لیندسی لوهان خیلی بیشتر از آنچه که مردم فکر می کنند ، وجه مشترک داریم. هر دوی ما کارهایی انجام داده ایم که نباید انجام می دادیم.من وقتی که دانشجو بودم کارهایی انجام داده ام که هیچکسی چیزی درباره آنها نمی داند. بنا براین من هم پاک و مقدس نیستم. من هم مانند لینسی با انجام کارهای نادرست و مخرب وقتم را تلف کرده ام.”

آنا هاتاوی قبول دارد که برخی از خصوصیات خوب اخلاقی اش را مدیون خانواده اش است . او گفت:” مادرم همیشه به من یاد می داد که مردم را درک کنم و با خودم مهربان باشم.”

این بازیگر به روزنامه سان گفت:” مادرم همیشه به من گوشزد می کرد که از آن دسته آدمهایی نباشم که همیشه نگران وزنشان هستند. من خیلی خوب می دانم که اکثر مردم مرا یک دختر” معمولی ” می دانند و در دنیای هالیوود عبارت ” معمولی” به معنای چاق است . وقتی که یک نوجوان هستید ، اگر نگران وزنتان باشید کاملا” قابل درک و معقولانه است زیرا هنوز بدن شما کاملا” شکل نگرفته است و باید مراقب خودتان باشید .”

” اما من دیگر نوجوان نیستم و بدنم فرم و شکل خودش را پیدا کرده است و به همین دلیل بجای اینکه لاغر باشم ترجیح می دهم قوی و سر حال باشم.”

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.