تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

آنا هاتاوی بخاطر کار، ازدواجش را به تاخیر انداخت!

آنا هاتاوی بخاطر کار، ازدواجش را به تاخیر انداخت!

بنا به گزارش یک خبرگزاری انگلیسی ، آناهاتاوی قرار بود تابستان سال جاری ازدواج کند اما مجبور شد بخاطر تعهدات کاریش، برنامه ازدواج خود را عقب بیندازد.

این ستاره فیلم ” شیطان پرادا می پوشد”،در سال ۲۰۰۸ با آدام شولمن آشنا شد و آدام سال گذشته از او خواستگاری کرد.

آنا هاتاوی در طول چند ماه گذشته مشغول بازی در فیلم آینده بتمن با نام”شوالیه تاریکی بر می خیزد ” بود . این فیلم جدید مجموعه بتمن در ماه ژوئیه امسال اکران خواهد شد . علاوه بر این هاتاوی در حال حاضر روی پروژه بینوایان که اقتباسی از رمان معروف بینوایان است نیز به سختی کار می کند و برای اینکه به شخصیت خود در این فیلم نزدیکتر شود موهایش را کوتاه کرده و وزنش را کم کرده است.

بنا به گزارش روزنامه بریتانیایی میل ، برنامه کاری فشرده و سنگین آنا هاتاوی باعث شد که این بازیگر جوان مجبور شود در برنامه ازدواج خود تغییراتی ایجاد کند.

یک منبع خبری به این خبرگزاری گفت:” آنا نگران است که نتواند تا فصل تابستان دوباره به وزن ایده آل و همیشگی خودش بازگردد و موهایش تا آن زمان به اندازه کافی بلند نشود . علاوه بر این آنا هاتاوی در کارهای تبلیغاتی فیلم ” بتمن؛ نیز باید شرکت کند . به همین دلیل او و آدام ممکن است در برنامه ازدواجشان تغییراتی ایجاد کنند و مراسم ازدواج خود را در ماههای آخر سال جاری و یا شاید سال ۲۰۱۳ برگزار کنند.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.