تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

آدل خلبان هلیکوپتر می شود !

آدل خلبان هلیکوپتر می شود !

آدل برای گرفتن گواهینامه خلبانی هلیکوپتر اقدام کرده است .

خواننده آهنگ موفق ” یکی مثل تو” از اینکه مجبور است برای رفت و آمد به ملک لوکس اجاره ای خود واقع در جنوب شرقی انگلستان ترافیک بسیار سنگینی را تحمل کند ، واقعا” خسته شده است و به همین دلیل تصمیم گرفته با هلیکوپتر رفت و آمد کند . کرایه ماهانه این ملک بزرگ ۳۰ هزار دلار است .

یک منبع خبری به روزنامه ” سان” گفت:”ملک آدل آنقدر بزرگ است و آنقدر زمین خالی دارد که آدل با خودش فکر می کند ، چرا از هلیکوپتر برای رفت و آمد استفاده نکند؟”

با استفاده از هلیکوپتر ، آدل در مدت زمان کمتری به مقصدهای مورد نظرش می رسد و علاوه براین ترافیک سنگین را تحمل نمی کند. او زن بسیار فعالی است و سرش خیلی شلوغ است به همین دلیل احتیاج دارد در کوتاهترین زمان ممکن به مکانهای مورد نظرش برسد.”

آدل قبل از اینکه به این ملک مجلل که ۱۰ اتاق خواب ، دو استخر، یک زمین تنیس و یک اتاق بازی دارد ، نقل مکان کند ، در خانه مادرش واقع درشمال لندن زندگی می کرد.

او چند سال پیش در یک مصاحبه به این موضوع اشاره کرد و گفت:”بعد از اینکه اولین آلبوم خود را منتشر کردم ، از خانه مادرم بیرون آمدم و مستقل زندگی کردم.”

تجربه خیلی وحشتناکی بود. همه چیز بهم ریخته بود ، تلفنم قطع شده بود ، خانه ام کاملا” نا مرتب و به هم ریخته بود.”

” نمی توانستم بدون مادرم از عهده همه کارهایم بر بیایم بنابراین به خانه مادرم برگشتم. ترجیح می دادم بجای اینکه موشها مرا بخورند به شکستم اعتراف کنم.”

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.