تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

آدل ثروتمندترین خواننده جوان انگلیس شد

آدل ثروتمندترین خواننده جوان انگلیس شد

سال سرشار از موفقیت آدل موجوی بانک او را هم به میزان قابل توجهی افزایش داد و این خواننده موفق و با احساس به صدر جدول ثروتمندترین نوازندگان و خوانندگان جوان انگلیس صعود کرد.

سال گذشته دومین آلبوم پر احساس و زیبای آدل با نام ” ۲۱” منتشر شد و خواننده آهنگ موفق”غلتیدن در اعماق” ،با این آلبوم به صدر جدولهای رده بندی بهترین ها و پرفروشترین های جهان صعود کرد. تا به حال حدود۲۰ میلیون نسخه از این آلبوم در سراسر جهان فروش رفته است .

علاوه براین ، فروش بسیار موفق آلبوم “۲۱ ” باعث شد که ثروت او نیز به طور چشمگیری افزایش یابد. با توجه به لیست سالانه ثروتمندنترین های انگلستان که هر سال توسط “ساند تایمز” منتشر می شود ، آدل در حال حاضر حدود ۳۲میلیون دلار دارایی دارد.

این ثروت هنگفت با میزان دارایی او در سال گذشته اختلاف بسیار زیادی دارد .سال گذشته در همین زمان ، آدل حدود ۷ میلیون دلار ثروت داشت.

او در حال حاضر در صدر جدول ثروتمندترین نوازندگان و خوانندگان زیر ۳۰ سال انگلیسی قرار دارد و میزان دارایی های او با نفرات بعدی این جدول فاصله بسیار زیادی دارد . شریل کول ، لئونا لوئیس با ثروت ۱۹.۲ میلیون دلار بطور مشترک در مکان دوم این جدول قرار گرفته اند.

در جدول ثروتمندترین بازیگران جوان انگلیس ، دانیل راد کلیف با ثروت ۸۶.۴ میلیون دلار دوباره مکان اول را بخود اختصاص داده است ، رابرت پتینسون با ۶۴ میلیون دلار در مکان دوم ، کیرا نایتلی با ۴۸ میلیون دلار در جایگاه سوم ، اما واتسون با ۴۱.۲ میلیون دلار در ردیف چهارم و روپرت گرین با ۳۸میلیون دلار در مکان پنجم قرار گرفته است.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.