خانه » گالری عکس » بازیگران زن » پولسازترین بازیگران سال 2013 /تصاوير

پولسازترین بازیگران سال 2013 /تصاوير

نشریه معتبر فوربس فهرست پولسازترین بازیگران سینمای جهان در سال 2013 را منتشر کرد. براساس اعلام نشریه «فوربس»، «دواین جانسون» ملقب به «راک» در فهرست ده‌گانه پولسازترین بازیگران سینمای جهان در سال 2013 در مکان نخست قرار گرفت.

sxkmkwwa

در حالیکه «ون دیزل»، دیگر بازیگر فیلم «سریع و خشن» به همراه «پل واکر»، بازیگر فقید این مجموعه در میان شش بازیگر پولساز سال قرار گرفتند.
ri8iccy0

0gvttqlv

«نشریه فوربس» این فهرست را براساس میزان فروش فیلم‌هایی که این بازیگران در آنها ایفای نقش کرده‌اند.«دواین جانسون» که در این فهرست در مکان نخست قرار گرفته، علاوه‌بر فیلم «سریع و خشن 6» در چهار فیلم دیگر شامل «مرد آهنی 3» و «جو: انتقام» نیز ایفای نقش کرده و در مجموع فیلم‌های او 1.3 میلیارد دلار در گیشه فروخت. فیلم «مرد آهنی 3» به عنوان پرفروش‌ترین فیلم سال 2013 با فروش 1.2 میلیارد دلاری نقش بسزایی در کسب عنوان برای این بازیگر فیلم‌های اکشن داشت.

h9ete0el

«ون دیزل»، بازیگر فیلم «سریع و خشن 6» که در گیشه 789 میلیون دلار فروخت، به همراه فروش 98 میلیون دلاری فیلم «ردیک» در این فهرست در مکان چهارم قرارگرفت. «پل واکر»، دیگر بازیگر فیلم «سریع و خشن 6» که چندی پیش در سن 40 سالگی در یک سانحه رانندگی درگذشت، در مکان چهارم پولسازترین بازیگران سینمای جهان در سال 2013 قرار گرفت.
t3i6s2jt

در این فهرست «استیو کرول»، کمدین معروف که در انیمیشن «من نفرت‌انگیز 2» صداپیشگی کرده است، در جایگاه سوم قرار گرفت.

np9ekuvk

«ساندرا بولاک»، بازیگر فیلم فضایی «جاذبه» و «گرما» مکان پنجم پولسازترین بازیگران سینمای جهان را در سال 2013 به خود اختصاص داد.

st47gexc

.

مطلب پیشنهادی

عکس مهدی مهدوی کیا در لباس بابانوئل

عکس مهدی مهدوی کیا در لباس بابانوئل این عکس برای زمانی است که مهدی مهدوی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.