تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

سریال پرستاران + گالری عکس بازیگران سریال پرستاران – جورجی پارکز

سریال پرستاران یا همان ” قدیسان ” یک مجموعه درام به کارگردانی “ پینو آمنتا و فرانک آرنولد ” و نویسندگی ” جان آلن و سوزان بوور  ” از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۶ ساخته شد.سریال “پرستاران” که پخش سری دوم آن به تازگی آغاز شده، عنوان اصلی آن “قدیسان“ است. این مفهوم که در نام سریال به صورت تمثیلی به کار رفته است، داستان پرستاران یک بیمارستان دولتی در کشور استرالیا را به تصویر می کشد که در جهت مراقبت از بیماران تلاش می کنند. هر چند قسمت های مختلف سریال داستان‌های متفاوتی دارند، اما تصویری که از شخصیت های مختلف داستان ارایه می شود، ارتباط و نقاط مشترک موضوعی دارند. در اصل هر قسمت از این سریال شرح بخشی از فعالیت پرستاران بیمارستان است که در داستان هر قسمت یکی از آنها برجسته می شوند.

جورجی پارکر متولد شانزدهم دسامبر ۱۹۶۷ در استرالیا استجورجی با همسرش  استیو وورلند Steve Worland و دخترش هالی در سیدنی زندگی می کند. فیلم ها و سریال های وی : قدیسال – آتش – مردی از رودخانه برفی..جورجی در مجموعه ” قدیسان ” یا همان پرستاران در نقش ” پریتار تری ” ظاهر شد و در سال ۲۰۰۵ سریال  قدیسان را ترک کرد .

You might also like
4 Comments
 1. Ati says

  اخه چرا نميذارنش سريالش محشر بودددد معركه خفن خيلي بد شد كه نميذارنش!!!!؟؟؟ اين سايته هم كه متروكه ادم ياد قبرستون مجازي ميوفته والا!!

 2. سحر says

  وجدانا اين سريال عالي بود وهيچ وقت ازديدنش خسته نميشدم تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتك بود

 3. ستاره says

  بد ترین سریال دنیا

 4. reyhane says

  man asheghe in seryalo bazigarash bodaaaam

Leave A Reply

Your email address will not be published.