تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

برترین برندهای ساعت ساز در سال ۲۰۱۳ + تصاویر

استفاده از ساعت فقط نشان دهنده وقت شناس بودن نیست بلکه نمایانگر دقت شخص در حفظ یک ظاهر آراسته و موقر نیز می باشد.

این روزها انتخاب یک ساعت از برند معروف می تواند نقش قابل توجهی در آراستگی اشخاص داشته باشد. برندهای مطرح ساعت ساز در سراسر جهان نیز تلاش می کنند با رعایت استانداردهایی مانند زیبایی ، جنس بدنه ، کمترین خطا در محاسبه زمان و … نظر مشتریان را به خودجلب کنند. برترین برندهای ساعت ساز جهان در سال ۲۰۱۳ که عملکردموفقی نیز در سطح بازار داشته اند عبارتند از :

۱ رولکس :

این برند تحت لیسانس COSC سوییس فعالیت می کند و همواره پرفروش ترین محصولات را در بازارهای جهانی داشته است. دفتر مرکزی رولکس در ژنو است و بیشترین مشتریان آن اروپایی هستند. پس از آن خاورمیانه ، جنوب آسیا ، کانادا و آمریکا مشتریان پر و پا قرص رولکس به حساب می آیند. رولکس بهترین برند ساعت ساز در سال ۲۰۱۳ انتخاب شده است.

01

۲ سیتیزن اکو – درایو :

برند ژاپنی سیتیزن کار خود را از سال ۱۹۱۸ آغاز کرد و هم اکنون یکی از معتبرترین ساعت سازان جهان محسوب می شود. چند سالی است که تمامی محصولات سیتیزن به پنل خورشیدی مجهز هستند که ساعت ها را از داشتن باتری بی نیاز می سازد.
02

 ۳ کاسیو :‌

یک برند ژاپنی دیگر به دلیل تولید انواع ساعتهای دقیق و قابل اطمینان دیجیتالی و آنالوگ به شهرت جهانی دست یافته است . کاسیو برای تمام مشتریان خود از هر طبقه اجتماعی که باشند مدل مناسبی از ساعت ساخته است. شرکت کاسیو فعالیت رسمی خود را از سال ۱۹۴۶ آغاز کرد.
03

۴ دیزل :

برند ایتالیایی دیزل نه تنها در طراحی و تولید ساعت بلکه در تولید انواع لباس ، کفش ، شلوارجین ، عطر و … نیز بسیار موفق عمل کرده است . دیزل کار خود را از سال ۱۹۷۸ آغاز کرد.
04

۵ گوچی :

فعالان عرصه مد در ایتالیا هرگز از تولید ساعت های لوکس غافل نشده اند. گوچی نیز فعالیت خود را از سال ۱۹۲۱ آغاز کرد و بخش ویژه ای را به طراحی انواع ساعت های کلاسیک ، اسپرت ، لوکس و … اختصاص داد. گوچی برند مورد علاقه میلیاردرها در سراسر جهان است.
05

۶ اومگا :

شرکت سوییسی اومگا بیش از یک قرن تجربه فعالیت حرفه ای داشته و در طراحی ساعتهای لوکس به استادی رسیده است. امروزه اغلب سیاستمداران ، بازیگران هالیوود و دیگر افراد پرنفوذ برند اومگا را برای خرید ساعت انتخاب می کنند . ساعت های طلایی اومگا بسیار مشهور هستند.

06

۷ لومینوکس :

این برند آمریکایی است اما موتورهای سوئیسی بر روی ساعت ها نصب می شود. لومینوکس فعالیت خود برای تولید ساعت را از سال ۱۹۸۹ آغاز کرد. اعداد و عقربه ها در انواع ساعت لومینوکس به گونه ای طراحی شده که می تواند به مدت ۲۵ سال حالت درخشندگی و روشنایی داشته باشد. این برند وظیفه تولید بسیاری از مدل های ساعت ویژه سازمان های دولتی و ارتش را نیز بر عهده دارد.
07

۸ فیلیپ استارک :

طراح این برند هنرمندی فرانسوی به نام فیلیپ استارک بوده و ساعتهایی استاندارد مطابق نیاز بازار به مشتریان ارائه می دهد. ساعتهای مردانه و زنانه فیلیپ استارک دارای بهترین جنس بدنه از کروم ، شیشه ، آلومینیوم و … است.

08

۹ آپتایم :‌

این برند ژاپنی فقط ساعت های زنانه تولید می کند و نهایت ظرافت و زیبایی را در انواع مدل های خود بکار می بندد. اغلب ساعت های این برند ضد آفتاب هستند و در انواع دیجیتالی و آنالوگ موجود می باشند.
09

۱۰ جت ست :

ساعتهای جت ست توسط «مایکل کورس» طراح سرشناس آمریکایی تولید شده اند. اغلب این ساعت ها به شکل دایره ای هستند و مدل های مستطیل شکل کمتر در میان آنان به چشم می خورد.
10
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.