تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

چرا ایکر کاسیاس از رئال مادرید جدا شد؟

با قطعی شدن جدایی ایکر کاسیاس از رئال مادرید، داوید دخیا بیش از گذشته به قوهای سپید مادرید نزدیک شد.

“ایکر کاسیاس” و باشگاه رئال مادرید به توافق رسیدند که در تابستان سال جاری راه خود را از یکدیگر جدا کنند. به این ترتیب کاسیاس 34 ساله پس از 16 سال حضور در جمع کهکشانی‌ها از سانتیاگو برنابئو می‌رود.

بر اساس گزارش TVE کاپیتان رئال مادرید هنوز دو سال دیگر با این باشگاه قرارداد داشت اما مسئولان باشگاه به او گفتند که برای فصل بعد به دنبال دروازه‌بان دیگری هستند. “کاسیاس” در 9 سالگی به رئال مادرید پیوست و یکی از موفق‌ترین بازیکنان تاریخ باشگاه است اما آمادگی او در دو سه فصل گذشته چندان بالا نبود و باعث شد دروازه‌بان‌هایی چون “دیگو لوپز” و “کیلور ناواس” جای او را درون دروازه بگیرند.

رئال مادرید از ماه ژانویه تاکنون به دنبال جذب “داوید دخیا” دروازه‌بان اسپانیایی منچستریونایتد بوده و بر اساس ادعای روزنامه مارکا در ساعات آینده قرارداد او با رئال مادرید امضا خواهد شد. “دخیا” که به عنوان نامزد کسب جایزه بهترین بازیکن لیگ برتر در فصل گذشته هم معرفی شد، تا پایان سال 2016 با یونایتد قرارداد دارد و طبیعی است که منچستر بخواهد برای بازیکنی که در سال 2011 با مبلغ 17.8 میلیون پوند از آتلتیکومادرید به خدمت گرفت،‌ مبلغ بالایی طلب کند.

TVE همچنین اعلام کرد که در یکی دو ماه گذشته نزدیک به 10 باشگاه علاقه خود را برای جذب “کاسیاس” اعلام کرده‌اند که در این میان فنرباغچه ترکیه مذاکرات موفقی با این بازیکن داشته و گفته می‌شود که آرسنال هم از خیلی وقت پیش وضعیت این بازیکن را دنبال می‌کرده تا در صورت امکان “کاسیاس” را به خدمت بگیرد.

منبع:isna.ir

بازنشر: بی کلک | Bikalak.com

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.