تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

مهدی پاکدل: نبود بانوان در ورزشگاه, توهین به آقایان است!

مهدی پاکدل :به نظر من خانم ها نباید این برخورد (ممانعت از حضورشان در ورزشگاهها) را توهین به خود تلقی کنند چراکه (این رفتار) بیشتر توهین به آقایان است.

اظهار نظر مهدی پاکدل درباره وضعیت خانم‌ها در ورزشگاه ها

برگزاری مسابقات لیگ جهانی والیبال سبب ساز آن شده است که بار دیگر موافقان و مخالفان حضور بانوان در استادیوم های ورزشی به موضع گیری علیه یکدیگر بپردازند.

موافقان از حضور بانوان به عنوان عاملی جهت پالایش فضای ورزشگاه ها حرف می زنند و مخالفان نیز فضای مردانه ورزشگاه ها را مانعی بر سر راه این حضور می دانند.

ممانعت، توهین به آقایان است

مهدی پاکدل بازیگر بااخلاق سینما و تلویزیون در دسته موافقان ورود بانوان به استادیوم ها قرار دارد. پاکدل با اشاره به اینکه حضور بانوان باعث میشود فضای سالمتری بر ورزشگاه ها حاکم شود می گوید: به نظر من خانم ها نباید این برخورد (ممانعت از حضورشان در ورزشگاهها) را توهین به خود تلقی کنند چراکه (این رفتار) بیشتر توهین به آقایان است.

وی ادامه می دهد: فضای ورزشگاه خصوصا برای بازی والیبال به شدت مثبت، سالم و پرانرژی است و این حکمی که صادر کرده اند (درباره فضای نامناسب ورزشگاهها) بیشتر توهین به آقایان است.

اگر خانم ها بیایند سمت و سوی شعارها بیشتر می شود

بازیگر “ابوطالب” در فیلم “محمد(ص)” خاطرنشان می سازد: همه ما می رویم تا تیم ملی کشورمان را تشویق کنیم و فکر نمی کنم اینکه خانم ها و آقایان با هم این تشویق را انجام دهند مشکلی ایجاد کند. ممکن است در بازی فوتبال فحاشی صورت گیرد اما در بازی های والیبال واقعا این طور نیست.

وی تاکید می کند: اتفاقا من معتقدم اگر خانم ها به استادیوم بیایند سمت و سوی شعارها بهتر می شود. این یک انرژی مضاعفی است که بهتر است شامل حال خانم ها هم بشود.

منبع : cinemajournal.ir

You might also like
1 Comment
  1. ناشناس says

    مهدی پاکدل دلش برا خانوما نسوخته روشنفکرای جدید ابنطورین دیگه!!!!هر چی که ضد ارزش باشه ارزش معرفی میشه واقع متآسفم

Leave A Reply

Your email address will not be published.