تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

معرفی یک سایت خوب برای دانلود مداحی

مداحی یکی از هنرهای نمایشی مذهبی مردم ایران است. انواع مداحی بیشتر در روزهای محرم و برای امام حسین (ع) و یارانش ، در ایام ماه صفر ، در فاطمیه ، نیمه شعبان و در روزهای وفات و تولد اهل بیت و 14 معصوم صورت می‌گیرد. بنابراین می‌توان گفت که روزهای زیادی وجود دارد که شما نیاز به مداحی دارید البته اگر به آن علاقه داشته باشید. مداحی علاوه در ایران در عراق ، پاکستان و دیگر کشورهای شیعی انجام می‌شود. Upahang یک سایت فوق العاده برای دانلود انواع و اقسام مداحی است. شما می‌توانید در این سایت بهترین و باکیفیت ترین مداحی های داخلی را دانلود کنید. یکی از بهترین مداحی هایی که تا بحال منتشر شده است  الحمدلله که مادرمی است که می‌توانید با لینک مستقیم و کیفیت بالا از همین سایت دانلود کنید.

اما این سایت چه ویژگی‌هایی دارد که ما آن را به شما توصیه می‌کنیم؟

بروزرسانی همیشگی

یکی از مهم ترین ویژگی‌های سایت Upahang این است که همواره جدیدترین مداحی های منتشر شده را در این دسته بندی قرار می‌دهد. یعنی شما به تازه ترین آثار منتشر شده دسترسی دارید. از سویی دیگر می‌توانید مداحی های قدیمی و ماندگار را نیز در این سایت داشته باشید که موهبت بزرگی است.

دسته بندی دقیق مداح

در یک دسته بندی دقیق در سایت Upahang شما به راحتی می‌توانید به آثار مداح مورد نظر خودتان دسترسی پیدا کنید و این کار شما را به شدت آسان می‌کند. همچنین شما می‌توانید به صورت حروف الفبا به مداحان مورد نظرتان دسترسی داشته باشید.

کیفیت بالای فایل‌ها

کلیه مداحی های موجود در این سایت از جمله مداحی الحمدلله که نوکرتم مهدی رسولی همگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و شما می‌توانید آن‌ها را با دو کیفیت 320 و 128 به همراه متن ( تکس) و پخش آنلاین در اختیار داشته باشید. کیفیت ها به قدری بالاست که می‌توانید در انواع مراسمات مذهبی از آن‌ها استفاده کنید.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.