تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

دانلود مستند عبرت تاریخ

دانلود مستند عبرت تاریخ

پس از انتشار سی دی جنجالی عصر ظهور توسط عوامل نزدیک به لیدر جریان انحرافی و توزیع سراسری آن، عوامل این جریان در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، سی دی شماره 2 خود تحت عنوان «عبرت تاریخ» (نگاهی مقایسه ای به اتهامات تاریخی علیه جناب مختار ثقفی و اتهامات کنونی علیه دکتر احمدی ن‍ژاد) را به صورت گسترده در سراسر کشور توزیع نموده اند.
دست اندرکاران این سی دی با ادعای جمعی خودجوش از مردم (!) مدعی شده اند که صرفا نوعی اطلاع رسانی تاریخی و تذکر به همگان برای دفاع و حمایت از عملکرد ولایی رییس جمهور را مورد نظر دارند! در سر تا سر این سی دی ضمن استفاده مغلطه آمیز از سخنان بزرگان دین، رهبر معظم انقلاب و مجموعه مختار نامه با سخنان و عملکرد احمدی نژاد، سعی در تبرئه جریان انحرافی و تطهیر سخنان رییس جمهور در حمایت از مکتب ایرانی شده است. در سی دی التقاطی در ادامه راهبرد جریان انحرافی، هاشمی رفسنجانی به عنوان پشت پرده تخریب دولت و جریان انحرافی معرفی شده و به رونمایی اتهامات مطرح شده در مناظرات انتخاباتی سال 88 پرداخته شده است. همچنین احمدی نژاد به مانند مختار فردی معرفی شده که برای تخریبش متهم به ایرانی گری شده است.
جالب آنجاست که علیرغم تاکید متن خوانده شده در سی دی بر عدم نسبت تهیه کنندگان با جریان انحرافی، سرتا سر این سی دی به حمایت از نظریه مکتب ایرانی و موهوم بودن جریان انحرافی اختصاص دارد.

 

لینک دانلود در قسمت نظرات

 

You might also like
4 Comments
 1. ALI says

  AMOZANDE AST

 2. مرتضی says

  ببینم مختار جلوی ولایتم واستاد و 10 روز خونه نشینی کنه یا نه؟

 3. ashkan says

  آموزنده بود

 4. یوسف says

  باز هم سعی دارند عدم ولایت پذیری دکتر را ماست مالی کنند اما کور خوانده اند

Leave A Reply

Your email address will not be published.