خانه » سبک زندگی » ویژگی های زنانی که مردان ترکشان می کنند

ویژگی های زنانی که مردان ترکشان می کنند

زنانی که مردان ترکشان می کنند

ویژگی های زنانی که مردان ترکشان می کنند

فکر می کنید چه زن هایی حال یک مرد را به هم می زنند؟ یا مردها چه زن هایی را ترک می کنند؟ در ادامه ویژگی این زن ها را می خوانید.

زن هایی که حال بدی دارند.

1- زنان توجه طلب (هیسترونیک):

زنانی هستند که دوست دارند مورد توجه واقع شوند و به محض این که شکار خود را می یابند بازی تام و جری را شروع می کنند و از دست چشمان هیزی که قبلا به هر قیمتی دلشان می خواسته حتی نیم نگاهی بگیرند، حالا فرار می کنند و جالب تر این که این زنان، دلشان می خواهد گرم و قدرتمند به نظر برسند در صورتی که به شدت در پشت صحنه، یخ زده اند.

2- زنان همیشه مادر:

این گروه از زنان، مردان را با کودکان خود، اشتباه گرفته اند. دلشان می خواهد مانند یک مادر، شش دانگ مراقب شوهر خود (بخوانید بچه خود) باشند.

ایرادهای بنی اسراییلی:”این کار را بکن و آن کار را نکن”، “آن چیز را نخور و این چیز را بخور”، «تو کی بزرگ می شوی؟” و… از زبان این زنان، بسیار شنیده می شود.

3- زنان بچسب (سریش):

این گروه از زنان، به شدت گیر می دهند. روزانه و به دفعات بسیار زیاد به همسر خود تلفن می زنند و قبل از سلام و احوال پرسی می پرسند: “کجایی؟!”

در محبت و بی محبتی، افراط می کنند. دلشان می خواهد همه جا به همسر خود منگنه شوند. یکی از این زنان سریش می گفت: “کاش می شد مرد خود را آن قدر کوچک کنم که درون کیفم، جا بگیرد.”

این گروه از زنان گاهی آن قدر در مهرورزی افراطی هستند که مردان را از خود دور می کنند.

4- زنان شکاک:

این گروه از زنان به طرز شگفت انگیزی به همسر خود شک دارند. به طور مداوم در جست وجوی نشانه ای از خیانت، مرد خود را بازرسی می کنند، لباس هایش را چک کرده تا نشانی از جرم ناکرده اش پیدا کنند.

نقل می کنند: “مردی قبل از این که به خانه وارد شود، تمام لباس های خود را کنترل کرد! زن پس از آمدن مرد به خانه، 20 دقیقه ای او را بازرسی کرد. وقتی چیزی نیافت، رو به مرد کرد و گفت: خاک بر سر بی لیاقتت! حالا دیگر با زن های کچل دوست می شوی؟!…

این زنان بدون مقدمه به دنبال مردشان راه می افتند و او را تعقیب می کنند. اگر به شرکت مخابرات بروید بعضی اوقات این گروه زن ها را می بینید که به التماس می خواهند صورت ریز مکالمه همسرشان را دریافت کنند. آنها مسیر نگاه مردشان را به طور دایم، دنبال می کنند که مبادا به جایی غیر از خودشان، چشم دوخته باشند.

5- زنان مردنما:

این خانم ها، افتخارشان این است که ما برای خود مردی هستیم! دوست دارند کارهای مردانه انجام دهند و به طرز عجیبی از ظرافت زنانه، دور مانده اند.

با این که ورود زنان به شغل های سخت و مردانه عاری از اشکال است، اما این گروه از زن ها آن قدر در این مورد افراط می کنند که گویی زن گرفته اند (به جای این که شوهر کنند). بلند حرف می زنند، اغلب، موهای خود را مردانه کوتاه می کنند، بیشتر شلوار می پوشند و خلاصه مردانی که با این گروه زندگی می کنند؛ مردانگی خود را از یاد می برند.

6- زنان بدلباس:

این گروه از زنان، اغلب با پیژاما در منزل دیده می شوند. چنان خود را از یاد برده اندکه موهایشان مانند سیم ظرفشویی و لباسشان مثل پادری شده است. اغلب دستانشان رنگ سبز (ناشی از خرد کردن سبزی) و صورتشان نشانی از بادمجان سوخته دارد. بیشتر اوقات، بوی پیازداغ و نعنا و جعفری می دهند و بدون رعایت مسایل بهداشتی، زندگی خود را سپری می کنند. آنها فکر می کنند با این کارها خود را قربانی نشان داده و در عجب اند چرا مردان از آنها گریزانند؟!

7- زنان بچه مامانی:

این گروه از زن ها بدون اذن مادر خود، آب نمی خورند. اغلب مادران اینها، زنان سلطه جوی خاموشی بوده اند که با این جمله: “دلت می آید به مادر پیرت، بی توجهی کنی؟”، خود را فدایی مادرشان می دانند. آنها می گویند: “شوهر پیدا می شود اما مادر، هرگز!”

دکوراسیون منزل این گروه از زن ها سلیقه قطعی مادرشان بوده و به طرز عجیبی حتی اگر بدانند که حق با مادرشان نیست، ادعایشان این است: “همیشه حق با مادرم است.”

بیچاره شوهران این زنان که اگر مغضوب مادرزن شوند هرگز در دل همسر خود راهی نخواهند یافت. بیشتر دعواهای این زنان بر اثر مداخله مادرشان در زندگی، رخ می دهد و معمولا زندگی مشترکشان سرانجام خوشی نخواهد داشت.

8- زنان عاشق تر به فرزند خود:

یکی از تلخ ترین جملاتی که به طور مکرر، آن را از زبان زنان بسیاری شنیده ام این است: “من به خاطر بچه هایم با تو مانده ام” یا “به خاطر بچه ها مجبورم به زندگی ادامه دهم.”

این گونه زنان به محض به دنیا آوردن فرزندشان؛ خود را وقف بچه می کنند. آنها غافلند که در جهان هستی، بزرگ ترین رسالت و وظیفه انسان ها؛ قبل از هر انسانی، وظیفه نسبت به همسرشان است، بعد کودکان، بعد والدین و بعد دیگران.

مرد وقتی از سر کار می آید می بیند همسر خود، بدون کوچک ترین توجهی به او برای فرزندش، آب میوه می گیرد، پس شوهر چه؟ آنها تمام اوقاتشان را با فرزندان خود می گذرانند. حتی خوابیدن در اتاق کودک را به اتاق خواب خودشان ترجیح می دهند.

9- زنان مقایسه کن:

این گروه از زن ها، به طور مداوم خود را با زنان دیگر مقایسه می کنند. خدا نکند جاری شان سرویس جدید طلای خود را در یک میهمانی به آنان نشان دهد، روزگار شوهرشان سیاه است. چشم و هم چشمی؛ آفت بزرگ این گروه از زن هاست. اگر کوچک ترین تغییری را در خانه همسایه و آشناها ببینند، نمی توانند تحمل کنند. جالب است این گونه زنان اگر دوستشان برای تعطیلات نوروزی قصد سفر به آفریقا داشته باشد، آنها پدرشوهرشان را درآورده تا به شاخ آفریقا سفر کنند. اگر فرزند دوستشان کلاس اسکی روی آب ثبت نام کند حتما مایلند اسکی زیر آب، 3 متر بالای آب، اسکی روی چمن، اسکی روی آسفالت و… را برای آموزش بچه ها در نظر بگیرند.

آنها غافلند که هر بچه ای توانایی منحصر به خود را دارد و غافل از این تفاوت های فردی، دلشان می خواهد فرزندشان مانند فرزند دیگران پیشتاز باشد.

10- زنان خاندان کنیز ملاباقر:

این دسته از زن ها، پدر همسرشان را سر غرغرهای متوالی در می آورند. راجع به همه چیز اعتراض دارند. خدا نکند حتی 10 درصد از کاری که همسرشان می کند بر وفق دلشان نباشد، از صبح تا شب و شب تا صبح با تکرار مکررات، غر خود را به سمت همسرشان پرتاب می کنند.

به سفری رفته اند. از این که کولر اتاق در هتل، کار نمی کند؛ تا چند سال (بخوانید چند قرن)، غر می زنند و گویی نمی خواهند زبان خود را جز به ایراد گرفتن، باز کنند و…

آخر التحریر:

البته آن چه من نگاشتم، به صورت ذره بین روی عیوب خاص و عام درصد ناچیزی از زنان ماست. اغلب زن ها (بخوانید 9/99درصد)؛ بی عیب و گل دسته و عزیز هستند*.

به خصوص اینجانب در بین تمام اقوام، آشنایان، دوستان، همکاران، مراجعان، خوانندگان سایت بی کلک و خلاصه کلیه زنانی که از بدو تولد تا امروز دیده ام (به خصوص مادر بچه ها) کوچک ترین نشانی از 10 مورد فوق ندیده ام!

شاد باشید

* آقایان، لطفا نگویند من ZZ (زن ذلیل) هستم، من سال ها است که عضو کمپانی دیگری به نام ZH (زن هلاک) شده ام!

.

مطلب پیشنهادی

طرز تهیه سالاد گرم لوبیا سبز

در زمستان سرد سالاد گرم لوبیا سبز را امتحان کنید مواد لازم برای تهیه سالاد …

16 دیدگاه

 1. سلام خسه نباشید مچکرم ازاین اطلاعاتی که دراختیارقراردادین
  من از شما خواهشی داشم اگه امکان داره اطلاعات بیشترروبه ایمیل من بفرسین که میتواند درانتخاب همسر ایده ال اینده وراضی نگهداشتنش ازطرف من به من کمک کنه
  باتشکر

 2. جالب بود ولی متاسفانه بعضی از مردا با خودشونم مشکل دارن و حتی خودشونم قبول ندارن …

 3. خدا رو شکر من هیچ کدوم از ای خصوصیاتو ندارم
  یعنی من زن ایدالم؟!!

 4. من تازه نامزد کردم
  خیلی نامزدم ازم راضیه هااااااااااا

 5. اتفاقامن چندتاازاین خصوصیات رودارم ولی پیش شوهرم خیلی عزیزهستم اینقدکه اون به خاطراین ویزگیهااصلاازمن ناراضی نیست اگه زن واردباشه همه جوره میتونه شوهرشوقانع کنه جذب خودش کنه

 6. شاید شما دقت نداشتید که اسلام عزیز بهبیشتر این موارد به صورت دقیق تر تصریح کرده است
  زن دوستی خوی مرده ولی شوهر را دلگرم کردن هنر زنه

 7. مطالب جالبی بود ممنون بابت نوشته هات
  خداروشکر من این عیوب رو ندارم و همسرم کاملا ازم راضیه

 8. زن من واقن يه فرشته است شايد واسه اينكه خيلي جوونيم اينو ميگم ولي تا به اينجاي زندگيمون چيزي فراتر از فرشته بوده جزه همو ن9/99.اميدوارم شمام گيره يه فرشته يافتيم اما بانوي من يكيه!!

  • من واقعا از اقا وحید برای ترویج این حس تشکر میکنم!!!!!!خوبه که ادم گاهی اوقات همسرشو بدون هیچ دلیلی دوست بداره.

 9. مرسی خوب بود

 10. اتفاقا منی که مرد هستم خیلی از این خصوصیات رو همسرم داره و تازه ازش راضی ام هستم در ضمن اقای مازیار خیلی از زنان هم هستن که دقیقا عکس این خصوصیات رو دارن

 11. matne khundanio jalebi bud

 12. مفيد بود.ممنون.

 13. داداش مشکل اینه که زنا خصلتشون همینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.