تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

بهترین راه برای ابراز علاقه به همسر

36
برای ابراز عشق راه های بسیار زیاد وجود دارد که برخی از آنها بسیار ساده هستند بنابراین شما نمی توانید برای انجام ندادن این کار مهم بهانه ای بیاورید .
اگر همسرتان بداند که چقدر دوستش دارید زندگی مشترک مستحکم تر و شادتری خواهید داشت . برای ابراز عشق راه های بسیار زیاد وجود دارد که برخی از آنها بسیار ساده هستند بنابراین شما نمی توانید برای انجام ندادن این کار مهم بهانه ای بیاورید .
به او بگویید
ساده ترین راهی که برای ابراز عشق وجود دارد این است که به همسرتان بگویید چقدر دوستش دارید و عشقتان را برایش توصیف کنید. به یاد داشته باشید که اگر از خیلی زیاد از عبارت « دوستت دارم » استفاده کنید ممکن است کم کم معنای واقعی خودش را ازدست بدهد اما اگر به موقع و با احساس و درست درزمانی که سرشار از انرژی و عشق هستید از این عبارت جادویی استفاده کنید ، نتیجه خیلی خوبی خواهید گرفت و همسرتان کاملا” درک خواهد کرد که چقدر دوستش دارید.
در کارهای خانه به او کمک کنید
اوایل ازدواج زنها معمولا” همه سعی خود را می کنند که با انجام همه کارهای خانه و استراحت دادن به شوهرشان ،نقش یک همسر خوب را بازی کنند اما بعد از گذشتن ماه عسل و روزهای اول زندگی مشترک ، این نقش کم کم برایشان خسته کننده می شود و اگر شما به او کمک نکنید و سهم خود را انجام ندهید باعث بوجود آمدن دلخوری خواهید شد. علاوه بر کمک کردن ، با تشکر کردن از همه کارهای کوچکی که او برایتان انجام می دهد به او نشان دهید که ارزش کارهایش را می دانید.
او را بیرون ببرید

مسلما” وقتی تازه با همسرتان آشنا شده بودید بارها بارها او را برای شام یا قدم زدن دعوت کرده اید تا از مصاحبت و همراهی او لذت ببرد و یکدیگر را بیشتر بشناسید . اما حالا که ازدواج کرده اید و یکدیگر را خوب می شناسید دلیل نمی شود که بیرون نروید و گردش نکنید. حداقل یکبار در هفته همسرتان را برای شام بیرون ببرید تا دور از خانه و خانواده باهم باشید.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.