تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

عکس واژن بعد از عمل زیبایی

این روزها میزان تقاضای عمل زیبایی واژن (لابیاپلاستی) در تمام دنیا در حال افزایش است.

طبق آمارهای رسمی در سه سال اخیر، این عمل در انگلستان سالیانه بیش از 30 درصد رشد داشته که می توان مهم ترین علت آن را تجربه عمل لابیاپلاستی رضایتبخش و نیز هزینه پایین این عمل نسبت به دیگر عملهای زیبایی دانست.

اگر شما هم قصد انجام لابیاپلاستی دارید پیشنهاد می کنیم این مقاله را بخوانید.

در بخشهایی از این مقاله به مقالات دیگر سایت هم لینک داده ایم که خواندن آنها شما را برای دستیابی به یک تصمیم بهتر در این مورد بسیار کمک خواهند کرد.

عکسهای عمل زیبایی واژن

بسیاری از خانمهایی که قصد دارند عمل زیبایی واژن انجام دهند دوست دارند تصاویری از نحوه تغییر شکل واژن را بعد از عمل زیبایی مشاهده کنند تا ببینند نتیجه کار مورد پسند آنها هست یا خیر؟ یکی از مهمترین فاکتورها در این میان، توجه به نوع و بافت واژن مراجعه کننده است و به همین خاطر برای هر شخص، نتایج عمل می تواند متفاوت باشد.
علیرغم اینکه خیلی دوست داشتیم تعدادی از تصاویر قبل و بعد از عمل را به شما نشان دهیم تا بتوانید بهتر در این باره تصمیم بگیرید اما متاسفانه نمایش تصاویر در اینجا امکان پذیر نیست.

به همین خاطرتوصیه می کنیم اگر قصد انجام عمل زیبایی واژن دارید و می خواهید واژنی زیباتر داشته باشید،

 

آشنایی با عمل زیبایی واژن

عمل زیبایی واژن به ترکیبی از عملهایی گفته می شود که در آنها پزشک با اقدام به عمل لابیاپلاستی، عمل تنگ کردن واژن، تزریق ژل به واژن، تزریق چربی به واژن و روشن سازی ناحیه تناسلی باعث زیباتر شدن شکل ظاهری واژن می شود. با اینحال در حال حاضر در کشور معمولا وقتی از عمل زیبایی واژن نام برده می شود منظور همان عمل لابیاپلاستی است که یکی از عملهای زیبایی پرطرفدار در حوزه زیبایی زنان است.
طبق آمار موسسه ASPS این عمل با رشد حدود 30 درصدی تقاضا در سال، به زودی بعنوان اولین عمل زیبایی در امریکا مطرح می شود.

بدون شک همه افراد خواهان داشتن بدنی زیباتر هستند و خانمهایی که به دنبال داشتن روابط جنسی باکیفیت تری هستند معمولا متقاضیان اصلی این عمل هستند.

اهمیت عکسهای قبل و بعد از عمل زیبایی واژن

بدون شک وقتی می خواهیم برای یک عمل زیبایی اقدام کنیم با دودلی های زیادی در مورد انتخاب جراح موردنظر روبرو می شویم.

یکی از چیزهایی که می تواند ما را در انتخاب متخصص مورد نظر یاری دهد دیدن نمونه کارهای قبل و بعد از عمل است.

عکس زیباترین واژن چگونه است؟

خیلی از خانمها به دنبال این هستند که بدانند واژن و آلت تناسلی استاندارد و زیبا چه شکل و ظاهری دارد.

بد نیست بدانید که واژن هم مثل دیگر اعضای بدن تعریف و شکل خاصی ندارد و در افراد مختلف، متفاوت است. در اصل هیچ استانداردی برای زیبایی اعضای بدن وجود ندارد و همگی طبیعی محسوب می شوند.

با این حال چنانچه فردی دوست داشته باشد بدنی زیباتر داشته باشد، می توان از طریق عملهای زیبایی و مراقبت های پوستی و بلیچینگ، به واژن زیباتری دست پیدا کرد.

همانطور که گفتیم متاسفانه بدلیل محدودیتهای موجود در فضای اینترنت، امکان نمایش عکسهای عمل زیبایی واژن وجود ندارد.

سوالات در مورد عمل زیبایی واژن

آیا عمل زیبایی واژن باعث کاهش میل جنسی می شود؟
خیر. از آنجایی که عمل لابیاپلاستی روی لابیاهای مینور صورت می گیرد و این لابیاها فاقد عصبهای جنسی هستند، این عمل نه تنها باعث کاهش میل جنسی نمی شود بلکه با زیباتر شدن واژن موجب افزایش اعتماد بنفس و بهبود روابط جنسی هم می شود.

چند روز بعد از این عمل نیاز به استراحت داریم؟
معمولا دو روز استراحت مطلق و پنج روز مرخصی از سر کار مورد نیاز است. البته در روشهای جدید لابیاپلاستی مثل لابیاپلاستی با لیزر مسلما دوزه بهبودی بسیار کوتاهتر خواهد بود.

هزینه عمل زیبایی واژن چقدر است؟
در این رابطه پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مشاهده بفرمایید. در این مقاله به طور کامل به هزینه لابیاپلاستی و فاکتورهای موثر بر آن پرداخته ایم.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.