تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

بهترین زمان برای برقراری روابط جنسی

زمان مناسب برای برقراری رابطه جنسی

انجام هر کاری شرایط خاصی را می طلبد که در غیر ان انجامش فرد را دچار خستگی و ملالت می نماید. انجام برخی کارها در اول صبح و انجام برخی فعالیت ها در بعد از ظهر مناسب است.

گفتگو:

شاید از نگاه شما بتوان در هر موقع از روز به گفتگو و تبادل نظر پرداخت اما اشتباه ننمایید.از نظر دانشمندان اول صبح زمان مناسبی جهت حل مشکلات موجود طرفین نیست.از نظر محققان بین ساعات 6 صبح تا ظهر بدترین زمان برای برطرف نمودن گرفتاریهای زندگی است.انها معتقدند در این ساعات بروز هر گونه استرس می تواند بسیار خطرناک و به حمله قلبی منجر شود.

روابط جنسی:

ساعت 8 صبح بهترین زمان برای بچه داری است.بنا بر این افرادی که به دنبال بچه دار شدن هستند و تصمیم دارند زندگی خود را با نوزاد نورسیده دگرگون نمایند بهتر است این زمان را انتخاب نمایند.در این ساعت انرژی و سطح هورمون و تعداد اسپرم مرد در نهایت سطح خود قرار دارد.اما دقت داشته باشید مدت روابط جنسی شما بین 7 تا 13 دقیقه تجاوز ننماید..به گفته محققان دانشگاه برونل امریکا افزایش مدت زمان و حرارت جنسی باعث سرکوب شدن سیستم ایمنی بدن شما می گردد

قرار ملاقات اشنایی:

ساعت 7 بعداز ظهر بهترین زمان برای گذاشتن قرار ملاقات و اشنایی طرفین با یکدیگر است.در این ساعت بدن شما ریلکس و افراد خوش مشرب ترند.ضمنا ساعت 8 تا 8 بعداز ظهر موقعیت مناسبی است که افراد با یکدیگر در کافه روحی تازه نمایند و مقداری نوشیدنی بخورند.

تفکر و تعمق:

مشکلاتی که برای حل انها نیاز به تفکر و تعمق دارید بهتر است  عصرها به پیدا کردن راه چاره بپردازید.محققان دانشگاه میشیگان با برسی 400 دانشجو دریافتند وقتی افراد خسته هستند ذهن انها کنجکاوتر و خلاقتر شده و برای پیدا کردن راه چاره بهترین زمان است.

ورزش:

دکتر بوریس مداروف استادیار دانشگاه پزشکی البانی کالج در نیویورک می گوید در ساعت 5 بعداز ظهر ریه های ما 20 درصد قویتر از هنگام ظهر است.بین ساعت 2 تا 6 بعد از ظهر قدرت عظلات افزایش یافته و زمان مناسبی برای رفتن به باشگاه ورزشی و انجام فعالیت های بدنی است

منبع: dailykhabariran.ir

بازنشر: بیکلک | Bikalak.com

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.