خانه » سبک زندگی » 10 نشانه مردی که مورد پسند خانمها قرار نمی گیرد

10 نشانه مردی که مورد پسند خانمها قرار نمی گیرد

نشانه های مردی که مورد پسند خانمها قرار نمی گیرد

مرد بودن ساده نیست. اینکه بخواهید مرد غالب باشید سخت تر هم می شود. آنها باحالند. اعتمادبه نفسی عالی دارند. طوری وارد اتاق می شوند که همه نگاه ها را به سمت خود می کشانند. وقتی حرف می زنند، بقیه فقط گوش می کنند. مردهای دیگر دوست دارند با آنها نشست و برخاست کنند. خانمها دوست دارند آنها را مال خود کنند. آنها مردهای غالب هستند. مردان غالب چند خصوصیت خاص دارند. آنها رهبرانی مادرزادی هستند. رهبری می کنند، تامین می کنند و محافظت می کنند (از همسرشان، دوستانشان، هم تیمی هایشان و امثال آن). دنیای همیشه در تغییر، فرصت های زیادی را در اختیار مرد غالب قرار می دهد.
وقتی مردان دیگر تغییر را به چشم بحران می بینند، مرد غالب در عنصر طبیعی خود به سر می برد. او مداوم علت و معلول ها را می بیند و هر فرصت را به مزیتی برای خود تبدیل می کند. او عاشق برنده شدن است و خیلی خوب هم از پس آن برمی آید. او نگران تصویر خود نیست – فقط می خواهد در بازی برنده شود، این بازی هر چه که باشد، و بقیه باید از او پیروی کنند. دیگران از سبک او، حرف زدنش و ظاهرش تقلید می کنند. مرد غالب هیچوقت از کسی تقلید نمی کند. مرد غالب هیچ واهمه ای از جنگ ندارد. او بهترین رهبر روی زمین است.
اما کارهایی هم هست که مرد غالب هیچوقت انجام نمی دهد. در ادامه به 10 خصوصیتی که نشان می دهد مرد غالب نیستید اشاره می کنیم

1. اجازه می دهید نامزدتان پول شام را حساب کند.

مرد غالب همیشه تامین کننده دیگران است. اگر خانمی که همراه اوست بخواهد چنین کاری کند، او به آرامی صورتحساب را می گیرد و می گوید، “این مربوط به من است.” و این اتمام بحث است.

2. هیچوقت عذرخواهی نمی کنید، حتی وقتی اشتباه کرده اید.

مرد غالب خیلی راحت اشتباه خود را می پذیرد و می گوید، “من اشتباه کردم. معذرت می خواهم.” و درصورت امکان اشتباه خود را جبران می کند.

3. به دنبال تایید دیگران هستید.

مرد غالب هیچوقت منتظر تایید کسی نیست. اصل خودِ اوست.

4. غیبت می کنید.

درمورد رئیستان، همکارتان، دوستتان، نامزدتان. از بیان کردن نقص های دیگران و حتی مسخره کردن آنها باکی ندارید. مرد غالب هیچوقت به اطرافیان خود خیانت نمی کند. لازم نیست که با کوچک کردن دیگران خود را بزرگ کند.

5. ترس شما بحران است.

عنصر طبیعی مرد غالب تغییر است. تغییر سریع چالشی جالب برای اوست. او می توانید خیلی سریع وضعیت را بررسی کند، تا جاییکه زمان به او اجازه می دهد تلاش خود را به کار گیرد و اگر وقت نداشته باشد، برحسب تجربیات قبلی اقدامات لازم را قاطعانه انجام می دهد.

6. قبل از اینکه فکر کنید عمل می کنید.

مرد غالب با سرعتی فوق العاده عمل می کند اما همیشه قبل از اینکه وارد عمل شود، خوب فکر می کند.

7. تقصیر را به گردن دیگران می اندازید.

مرد غالب مسئولیت اعمال و رفتارهای خود را می پذیرد.

8. دروغ می گویید.

به رئیستان، دوستتان، نامزدتان. مرد غالب دروغگو نیست. او مردی راسخ است و حرف هایش را رک و راست می زند. لازم نیست برای اشتباهی که کرده است دروغ بگوید. او همیشه کاری را انجام می دهد که درست است.

9. برای جلو افتادن به دیگران خیانت می کنید.

مرد غالب هیچوقت به اطرافیان خود خیانت نمی کند.

10. به دیگران قلدری می کنید.

مرد غالب فقط در مواقع لزوم وارد جنگ می شود و اگر مسئله جدی باشد برای اینکه با یک نفر قوی تر، بزرگ تر و با موقعیتی بهتر از خودش وارد جنگ شود تردید به دل راه نمی دهد. و به خاطر اراده اش، احتمال اینکه برنده باشد بسیار زیاد است.

 

.

مطلب پیشنهادی

طرز تهیه سالاد گرم لوبیا سبز

در زمستان سرد سالاد گرم لوبیا سبز را امتحان کنید مواد لازم برای تهیه سالاد …

5 دیدگاه

  1. واقعا ممنونم از راهنماییاتون
    بعضی وقتا یادمون میرفت که ابهت یعنی چی

  2. کاملا درستن .دستتون درد نکنه این بسرارو راهنمایی میکنین…!

  3. با عرض سلام و خسته نباشید.
    خیلی از شما بابت سایت بسیار خوبتون تشکر میکنم.

    موفق باشید

  4. ممنون من دوتا مشکل داشتم که بهش فکر نکرده بودم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.