تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

چیزهایی که نباید هنگام رابطه جنسی بگویید (مخصوص خانم ها)

کلمه های ممنوعه در رابطه جنسی چه هستند؟ خط قرمز کجاست؟ چه چیز هایی را بگوییم و چه چیز هایی را نگوییم؟ . هنگام سکس هورمون هایی که در بدن منتشر میشود میتواند شما را به مرز جنون ببرند، بطوری که خیلی متوجه حرف هایی که میزنید نیستید، پس به حرف های ما اعتماد کنید و این عبارت هایی که در ادامه می آوریم را از دایره لغات خود به کلی حذف کنید. این ها بدترین چیز هایی هستند که ممکن است فردی زمان سکس بگوید.

پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه مجله اینترنتی بی کلک باشید.

جملات ممنوعه در رابطه جنسی

جملات ممنوعه برای خانم ها در سکس

جمله های ممنوعه برای خانم ها در روابط زناشویی

Image result for ‫ارگاسم یا ارضاء شدن زنان‬‎

 

 

توشه؟

ممکنه همسرتان پیش خودش فکر کند: الان به من تیکه انداختی؟ یا اینکه احساس شرمندگی و خجالت کند. همه میدانند که مرد ها خیلی درمورد سایز و اندازه آلت تناسلی خود حساس هستند و اگر شما در این مورد صحبت کنید، واقعا رابطه خود را خراب خواهید کرد. حتی اگر پیش خودتون فکر میکنید که همسرتان سایز کوچکی دارد، نباید این افکار را به زبان بیاورید.

بیا سریع تمومش کنیم

خیلی اوقات یک سکس سریع و کوتاه میتونه کاملا لذت بخش و راضی کننده باشه. ممکن است شرایطی پیش بیاید که شما عجله دارید و باید کاری را انجام دهید، حتی در این شرایط هم اصلا نباید بگویید “بیا سریع تمومش کنیم” خیلی راحت و رک شرایط رو به همسرتون توضیح بدید و یک رابطه سریع داشته باشید. اگر اینکار را انجام دهید هیچگونه مشکلی پیدا نخواهید کرد.

بزن قدش!

این تیپ حرف ها مال بچه ها و نوجوان هاست. شما دو تا آدم بالغ در رابطه جنسی هستید. پس اینگونه کلمات و عبارات را دور بریزید و هرگز از آن ها استفاده نکنید.

تموم شدی؟

شاید همسر شما خیلی زود ارضا شود. (این مقاله را درباره روش های دیر تر ارضا شدن بخوانید) اما هرگز نباید چنین حرفی به او بزنید چراکه اعتماد بنفس وی را تخریب خواهید کرد. در عوض به او اندکی فرصت بدهید و برای راند دوم آماد شوید!

هرگز ادای کسی را در نیاورید (هنگام صحبت کردن)

موقع سکس فقط خودتان باشید. مثلا صدای بچه را در نیاورید و رفتار های عجیب و غریب نداشته باشید. بیبی تاک یا حرف زدن مثل بچه ها به سرعت حس و حال رابطه را برهم میزند.

موبایلمو میدی؟

شاید عجیب بنظر برسد اما امروز از هر 5 نفر، در هنگام سکس، 1 نفر موبایل خود را جواب میدهد. از همین امروز این مورد را به خاطر بسپارید و هرگز هنگام رابطه جنسی با موبایل خود کار نکنید.

اَه، خودم انجامش میدم

برخی اوقات شنیده میشود که افراد میگویند خود ارضایی بهتر از سکس است. اگر هنگام رابطه جنسی کاری که دوست دارید را همسرتان انجام نمیدهد، بجای اینکه عصبانی شده و حرفی بزنید که بعدا پشیمان شوید، خیلی رک و راحت به او دقیقا بگویید چه چیزی را دوست دارید.

آه، برد پیت، آره

اگر هنگام سکس با شریک جنسی خود، اسم بازیگر یا فرد معروفی که روش کراش دارید را ببرید، میتونم بهتون اطمینان بدم همسرتان دیگر حس و حال ادامه رابطه را نخواهد داشت. البته اگر روزی واقعا با اون فرد معروف ارتباط داشتید، اشکالی نداره که اسمش رو بگید اما در غیر اینصورت حتی اگر اسم کسی به ذهنتان رسید، به زبان نیاورید.

راستی یادم رفت، فلان چیز تموم شده

زمان سکس موقع این نیست که در مورد اینجور چیز ها حرف بزنید. همیشه حواستون باشه که وسایل مورد نیاز سکس مثل کاندوم یا هر چیز دیگری که استفاده میکنید را داشته باشید. هر چقدر حواستون جمع باشه و تمرکز داشته باشید، تجربه بهتری هنگام سکس خواهید داشت.

میخوای چیکار بکنی؟!!!

ممکنه زمانی که همسر شما پیشنهاد انجام یک حرکت یا پوزیشن جدید رو به شما میده، گفتن این جمله با تعجب و حالت تهاجمی اولین چیزی باشه که به ذهنتون میرسه. کاملا مشخصه که شما اختیار کامل دارید که اگر کاری را دوست ندارید، انجام ندهید، اما سعی کنید خیلی آرام با این مسئله برخورد کنید و به طرف مقابل حمله ور نشوید. اگر تهاجمی رفتار کنید، دیگر هرگز همسرتان با شما رو راست نخواهد بود و خواسته های خود را بیان نخواهد کرد. در عوض میتوانید مثلا بگویید: باشه، بهش فکر میکنم برای دفعه بعد. یا جملاتی از این دست.

همسر سابقم این کار رو انجام میداد…

صحبت کردن در مورد همسر سابق خود حین رابطه جنسی بزرگ ترین اشتباه ممکن است. هرگز اینکار را انجام ندهید. در حال حاضر با فرد دیگری هستید و افراد متفاوت می باشند.

دوست دارم!

لطفاً دچار سوء تفاهم نشید، اگر با کسی برای مدتی زیادی هست که در رابطه هستید، حتما باید به او بگویید که دوستش دارید، اصلا باید فریاد بزنید که دوستش دارید اما اگر رابطه شما بیشتر جنبه تفریحی داره و یا کسی رو به تازگی ملاقات کردید، به هیچ وجه نباید این جمله را به او بگویید.


چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. همچنین میتوانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید تا به سرعت به شما پاسخ دهیم.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.