خانه » سبک زندگی » علت نداشتن خونریزی در اولین رابطه جنسی چیست؟

علت نداشتن خونریزی در اولین رابطه جنسی چیست؟

علت خون نیامدن از بکارت در رابطه چیست؟

آیا امکان این هست که پرده بکارت در شب زفاف بدون خونریزی و درد باشد؟ در صورتی که پرده معمولی باشد؟
و باعث شود مرد فکر دیگری کند.در صورتی که بداند همسر باکره بوده؟.

سوال : من در اولین نزدیکی با همسرم نه خونریزی داشتم و نه هیج درد خاصی.از انجایی که خواهر بزرگم دارای پرده ارتجاعی بود احتمال دادم من هم دارای همان نوع پرده باشم و از انجایی که این موضوع نه زیاد برای خودم و نه همسرم مسئله مهمی نبود به پزشک مراجعه نکردم اما همیشه برایم یک سوال است،و به تازگی از نیش و کنایه های شوهرم در امام نیستم.می خواستم بدونم ایا هم اکنون با مراجعه به پزشک ومعاینه می توان نوع پرده را مشخص کرد با توجه به اینکه من یک سال از ازدواجم گذشته و یه سقط هم داشتم
از یکی از دوستانم شنیدم که حتی می توان تخمین زمان پاره شدن پرده را زد؟ آیا این موضوع صحت دارد ؟

پاسخ : به طور معمول به دنبال اولین نزدیکی و درصورتی که پرده بکارت از انواع خاص نباشد؛ خونریزی در حد یک لکه بینی تا خونریزی واضح ممکن است رخ بدهد. ولی اگر نوع پرده حلقوی و ارتجاعی باشد یعنی هنگام ورود آلت مرد به دلیل خاصیت ارتجاعی از هم باز شده و هنگام خروج آن به حالت اول بازگردد؛ بالطبع خونریزی به صورتی که معمول است رخ نمی دهد و تنها ساییدگی و خراش ایجاد می کند که در دفعات مکرر این حالات واضح تر خواهند شد.

سوال : مردی ۳۰ ساله هستم دو ماه پیش ازدواج کردم موقع اولین رابطه خونریزی ندیدم – بعد از دو هفته همسرم به دکتر زنان مراجعه کرد و به او گفته شد پرده اش تازه پاره شده آیا میشه حرفشو قبول کرد؟

پاسخ :

دوست عزیز، خونریزی در اثر اولین تماس جنسی ممکن است فقط به صورت لکه بینی و یا چند قطره خون باشد. گاهی هم به طور مادرزادی شکل پرده کنگره دار است و در اثر اولین نزدیکی خونریزی اتفاق نمی افتد. اگر بیمار در یک هفته اول پس از نزدیکی ویزیت شود می توان محل پاره شدن بکارت را تشخیص داد. همچنین می توان تشخیص داد که بکارت در روزهای اخیر پاره شده است. اما اگر بیش از دو هفته گذشته باشد دیگر نمی توان گفت آیا پارگی مربوط به تماس اخیر است یا در ماه های گذشته اتفاق افتاده.

 

.

مطلب پیشنهادی

طرز تهیه سالاد گرم لوبیا سبز

در زمستان سرد سالاد گرم لوبیا سبز را امتحان کنید مواد لازم برای تهیه سالاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.