خانه » سبک زندگی » روش ارضا شدن بدون دخول کردن

روش ارضا شدن بدون دخول کردن

 

آیا می توان ارضا شد بدون اینکه دخول داشت؟

آیا روشی در رابطه جنسی وجود دارد که بدون دخول کردن در دوران نامزدی و یا عقد ارضا شد؟ آیا فقط می توان از روش دخول ارضا شد؟

خیلی از دختر و پسرهایی که بتازگی نامزد کرده اند شاید این سوالات را در ذهن خود داشته باشند و نمی دانند که در دوران نامزدی و یا عقد چطور معاشقه داشته باشند. بهتر است عمل دخول در رابطه جنسی پس ازادواج باشد تا مشکلی پیش نیاید. البته اینکه به خواسته جنسی طرف مقابل در دوران عقد و نامزدی اهمیت بدهید ضروری است.

روش ارضا شدن بدون دخول کردن

ارضا شدن در رابطه جنسی بدون انجام دخول

برخی از کاشناسان و خانواده می خواهند که رابطه جنسی کامل در دوران نامزدی صورت نگیزد. دلایل نظر آنها برای ارضا شدن بدون دخول، می تواند به خاطر پیشگیری از مشکلاتی مانند بارداری ناخواسته، وابستگی عاطفی و عدم شناخت کامل از طرف و کاهش انگیزه برای ازدواج باشد. اما روش هایی هست که می توان بدون رابطه کامل مانند دخول ، خود و نامزد را ارضا کرد.

خیلی از دختر خانم ها نمی دانند زمانی که نامزدشان به آنها نزدیک می شود، برای ارضا شدن بدون دخول چی کار باید بکنند. ترس دارند از اینکه نکند پرده بکارت آسیب ببیند. بسیاری از نامزد ها با یکدگر معاقشه با لباس دارند و حتی ارضا می شوند.اما معمولا اکثر دختر ها هیچی حس نمی کنند و فقط استرس دارند.

اگر استرس دارید ، محترمانه مانع دخول شوید.

در مورادی که نامزد دختر از رابطه جنسی ترس دارد بهتر است سعی کند نترسد . با نامزد باید توافق شود تا تا شب عروسی دوست ندارد دخول انجام شود . دخول تنها راه ارضا شدن در دوران نامزدی نیست بلکه روش های دیگه هم وجود دارد. از نامزد خود بخواهید تا به خواسته شما احترام بگذارد تا پس از عقد برایش جبران کنید.

برخی از دختر ها فکر می کنند که تمایل نامزدشان برای دخول ناشی از یک مشکل است. فراموش نکنید نامزد شما مشکلی ندارد زیرا تقریبا تمام تمایل جنسی مرد در ناحیه تناسلی او متمرکز شده است. اما نواحی حساس و لذت بخش بدن دختر ها در کل بدن آنان پخش شده است.

از نامزد بخواهید تمام بدن شما را لمس کند

وقتی دو نامزد تنها هستند ، بهتر است به راحتی در اختیار یکدیگر باشند، البته به شرطی اگر دخول برای نامزد دختر استرس زاست، پسر قول دهد دخولی انجام ندهد.

لمس کردن بدن ، بوسیدن جایی از بدن لذت خاص خود را دارد. این لذت زمانی شیرین است که نامزد صبور باشد و جیغ و داد لذت را بشنود.

عکس العمل نامزد دختر

بهترین عکس العمل نامزد دختر در قبال لمس و نوازش ( به جای دخول در آمیزش جنسی) در خواست بیشتر انجام و تکرار لمس و بوسیدن است. بهتر است اینجا رودربایستی را کنار بگذارید.

از نامزد خود بخواهید شما را به اوج لذت جنسی برساند.

بیشتر مردها عاشق این هستند که بتوانند همسر یا نامزد خود را به اوج لذت جنسی برسانند.

نامزد دختر بهتر است برای ارضا شدن بدون دخول خود را در اختیار نامزد بگذارد و درمقابل همسر مقاومت نکند ، از نامزد خود بخواهد با لمس و در آغوش کشیدن او را به لذت جنسی برساند . زمانی که نامزد پسر این رفتار دختر را مشاهده می کند، بسیار لذت می برد.

چه چیزی باعث ناتوانی در ارگاسم می شود؟

بر اساس شواهد موجود، حدود ۳۳٪ بانوان، هرگز ارگاسم را تجربه نمی کنند. دلایل آنورگاسمی به دو گروه تقسیم می شود:

دلایل فیزیولوژیک:

  • کنترل بیش از حد احساسات، ناتوانی در برقرار ارتباط
  • پایین بودن اعتماد به نفس و ترس از انجام کار اشتباه
  • ترس از باردار شدن
  • تجارب منفی از اولین رابطه جنسی
  • آسیب های فیزیولوژیک
  • استرس

دلایل پاتولوژیک:

  • مشکلات هورمونی
  • مشکلات سیستم قلب و عروق و سیستم اعصاب
  • مصرف داروهایی مانند ضد افسردگی ها از دسته ی SSRIs

به طور کلی، درمان آنورگاسمی با برطرف کردن علت مشکل بوجود آمده، انجام می شود. گاهی اوقات کافی است که یک موقعیت یا پوزیشن جدید را امتحان کنید یا بیشتر در مورد به اوج لذت رسیدن، تمرکز کنید. رسیدن به ارگاسم، حق طبیعی بانوان است.

همانطور که این موضوع برای آقایان در بالاترین مرتبه قرار می گیرد، برای بانوان نیز حیاتی بوده و تنها راه رسیدن به بالاترین حد کیفیت روابط جنسی، برطرف کردن مشکلات این چنینی است.

فقدان ارگاسم در ابتدای زندگی مشترک و ازدواج کاملا طبیعی است اما اگر این مشکل ادامه دار شد، این اختلال حتما نیاز به پیگیری دارد.

عوارض داروهای ضد افسردگی: چگونه بر میل جنسی و ارگاسم، تاثیر می گذارند؟

عوارض داروهای ضد افسردگی در ارگاسم زنان

عوارض داروهای ضد افسردگی در ارگاسم زنان

مصرف هر دارویی عوارض خاص خود را دارد و دارو های ضد افسردگی نیز از این موضوع مستثنی نیستند. مصرف داروهای ضد افسردگی باعث افزایش وزن، حالت تهوع یا گیجی می شود و زیاده روی در مصرف آن، حتی ممکن است به کاهش میل جنسی بینجامد. اما چرا این اتفاق می افتد؟

داروهای ضد افسردگی بدین گونه کار می کنند: سطح هورمون سروتونین را افزایش می دهند و در نتیجه حس آرامش و ریلکسیشن را به همراه خود می آورند. در این زمان این حس، هورمون هایی را نیز که مسئول تحریک جنسی هستند، مسدود می کند و از دستورات مغزی، فرمان نمی گیرند.

کاهش میل جنسی با کاهش لغزندگی واژن همراه می شود و در نتیجه باعث تاخیر و یا عدم ارگاسم زنان خواهد شد.

بدون شک بروز عوارض داروهای ضد افسردگی  و شدت آن ها در افراد مختلف، با یکدیگر کاملا متفاوت است. به دلیل اینکه مصرف داروهای ضد افسردگی معمولا میل جنسی را کاهش می دهد؛ پس اگر به این موضوع دچار شدید، اصلا خجالت نکشید. با همسرتان صبحت کنید و با پزشک خود در میان بگذارید.

ارگاسم های غیر واژینال: از شایعه تا واقعیت

تحریک عضوهای جنسی از محبوب ترین راه برای رسیدن به ارگاسم زنان است، اما تنها راه آن نیست. به طور مثال، برخی از زنان با تحریک نوک سینه ها به این حالتمی رسند. بنا بر یافته های علمی در این زمان همان قسمت از مغر برانگیخته می شود که هنگام تحریک ارگان های واژینال برانگیخته خواهد شد. برخی هنگام خواب، ورزش، گوش دادن به موسیقی و حتی در خیالات نیز به ارگاسم می رسند.

اما به خاطر داشته باشید، که این اتفاق تنها برای درصد انگشت شماری از بانوان اتفاق می افتد و به حالت روحی و شخصیت روانی فرد نیز بسیار بستگی دارد.

ارگاسم مکرر: آیا ممکن است؟

ارگاسم مکرر زنان

ارگاسم مکرر زنان

ارگاسم مکرر به این معنی است که حین یک رابطه و دخول، چندین بار به ارگاسم برسید. برای بسیار از زنان، ارگاسم چند باره، دست یافتنی است اما همه زوجین نمی توانند از این توانایی استفاده کنند.

در ابتدا باید از نظر روحی آمادگی داشته باشید. بسیار مهم است که این باور را داشته باشید، که شما هم می توانید چندین بار به ارگاسم برسید. بسیار لازم است که به بدنتان گوش کنید و قسمت های حساس تر بدنتان را بیابید.

تحریک مداوم یکی از شرایط اصلی رسیدن به ارگاسم مکرر است و بسیار به همسرتان بستگی دارد و پس از اولین ارگاسم، همچنان همسرتان باید به کار خود ادامه دهد!

ممکن است پس از ارگاسم، واژن و آلت همسرتان حساس شود و تماس بیشتر، دردناک باشد. در این مورد، می توانید نقاط حساس دیگر را تحریک کنید. (کلیتوریس، نقطه جی، سینه ها، گردن و …) برای رسیدن به ارگاسم های مکرر، حساسیت واژن، بسیار مهم است. می توانید این حساسیت را با ورزش هایی مانند کگل و تقویت عضلات واژن، بهبود ببخشید.

رابطه ارگاسم زنان و سن آن ها

بنا بر مطالعات، یک زن ممکن است شدید ترین ارگاسم خود را در 35 سالگی تجربه کند. این نکته به این دلیل است که یک زن در این سن، بیشترین دانش، اعتماد به نفس و تجربه رابطه جنسی را دارد. این 3 نکته، اصلی ترین نکات برای رسیدن به نهایت لذت، حین رابطه است.

به همین دلیل است که زنانی که در دهه سی سالگی قرار دارند، ارگاسم های مکرر بیشتری را نسبت به خانم های جوان تر، تجربه می کنند. مطالعات نشان داده است که در این دوران، زمان رسیدن به ارگاسم کمتر می شود اما شخص، حساس تر می شود.

در برخی از باور ها نیز آماده است که قوی ترین ارگاسم زنان پس از یائسگی رخ می دهد! چرا که فرد در این زمان می خواهد بیشترین استفاده را از زندگیش داشته باشد و استرس و ترس از بارداری ناخواسته را نیز ندارد.

.

مطلب پیشنهادی

طرز تهیه سالاد گرم لوبیا سبز

در زمستان سرد سالاد گرم لوبیا سبز را امتحان کنید مواد لازم برای تهیه سالاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.