تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

سکس سه نفره درست یا غلط؟

فانتزی خیلی از زوجین این است که سکس سه نفره میتواند برای آنها تنوعی جالب و بکر در رابطه‌ی زناشوییشان باشد ولی به پیامدها و تخریب هایی که ممکن است در رابطه یا اخلاق و طزر فکر زوجین ایجاد شود فکر نمیکنند، پس قبل از انجام سکس سه نفره بهتر است در مورد آن بیشتر آگاه باشید تا دچار پشیمانی نشوید.

این روزها بعضی از افراد تحت تاثیر فیلم ها و فانتزی های جنسی قرار می گیرندف زوج های جوان یا حتی افرادی که سال ها ازدواج کرده اند به سمت رابطه جنسی ۳ نفره تمایل پیدا می کنند. فانتزی های جنسی یکی از بخش های سالم میل جنسی هستند ولی بعضی از این فانتزی ها در لیست سیاه قرار می گیرند و رابطه جنسی ۳ نفره هم در این لیست احتمالا در رتبه های اول قرا دارد.

اگر در رابطه زناشویی متعهدانه هستید و به این فکر می کنید که یک نفر سوم چه مرد و چه زن به تختخواب شما بیاید، بهتر است قبل از تصمیم گیری این موارد را بدانید.

سکس سه نفره درست یا غلط؟

سکس ۳ نفره چه مضراتی دارد؟

ورود نفر سوم به رابطه زناشویی تصمیمی بسیار خطرناک است که می تواند تاثیرات بدی بر اعتماد، صداقت و صمیمت بین زوج ها بگذارد.

شاید به نظرتان تجربه جنسی ویژه ای باشد، ولی اگر با خودتان روراست باشید می فهمید که تماشای عشق بازی همسرتان با فردی دیگر بجز شما، زمینه پرورش حسادتی شدید را فراهم می کند.

دکتر نیکی مارتینز در این رابطه می‌گوید:
«بعضی از افراد ممکن است فکر کنند که بدشان نمی‌آید سکس ۳ نفره را امتحان کنند، اما زمانی که وارد آن می‌شوند از تصمیم خود پشیمان می‌شوند و در نهایت آن‌ها با سیلی از احساسات بد که اصلا انتظارش را نداشته‌اند باید کنار بیایند. حقیقت این است که اثرات مخرب چنین رابطه‌ای به قدری قدرتمند است که تعداد زیادی از زوج‌ها قادر به بازسازی زندگی زناشویی خود بعد از یک تجربه جنسی سه نفره نخواهند بود. اکثر مواقع آن‌ها می‌مانند و احساس حسادت و نا امنی که نکند همسرم با نفر سوم بیشتر لذت برده یا نکند که نفر سوم از من بهتر بوده است؟ بعضی از زوج‌ها برای ترمیم یک رابطه آسیب‌دیده و کمی تنوع دادن، تن به چنین رابطه‌ای می‌دهند درحالیکه واقعا از این تصمیم رضایت ندارند، اما یک رابطه جنسی سه نفره به ندرت می‌تواند مشکلات یک زوج را حل کند و متاسفانه اغلب موجب بدتر شدن اوضاع می‌شود.»
رابطه جنسی سه نفره

۱. وابستگی

از آنجایی که وابستگی بعد از رابطه جنسی بسیار محتمل است، احتمال دارد یک نفر از شما بعد از نزدیکی به نفر سوم علاقه‌مند شود. شما ممکن است فکر کنید که زنان بیشتر احتمال دارد که وابسته شوند و مردها به راحتی می‌توانید رابطه جنسی را از عشق جدا کنید، اما متاسفانه کاملا در اشتباه هستید.
همچنین در این سه گانه یک نفر دیگر هم حضور دارد. بیایید فرض کنیم که شما عاشق همسر خود هستید و هرگز نخواهید توانست یک نفر سوم را دوست بدارید، اما آیا نفر سوم هم اینگونه خواهد بود؟ او نیز به اندازه شما تحت تاثیر هورمون‌ها و احساسات خود قرار دارد و ممکن است به شما یا همسرتان علاقه‌مند شود.

۲. حسادت

حتی اگر شما و همسرتان بسیار از خود مطمئن و با اعتماد به نفس باشید، احساس حسادت در لحظاتی غالب خواهد شد و قدرت آن می‌تواند از ملایم تا خانه خراب کن تغییر کند. در طول یک رابطه جنسی سه نفره شما یا پارتنرتان قادر نخواهید بود شرایط را کنترل کنید و ممکن است زمانی برسد که ببینید همسر شما با نفر سوم است و به شما توجهی نمی‌کند.

۳. بیماری‌ها و بارداری

یکی از مهم‌ترین و خطرناک‌ترین نتایجی که ممکن است در پی رابطه جنسی سه نفره گریبانگیر شما شود، بیماری‌های مقاربتی یا بارداری ناخواسته است. همچنین در یک رابطه سه نفره کنترل همه‌چیز بسیار دشوار خواهد بود. حتی اگر از کاندوم نیز استفاده کنید،‌ پیشگیری از بیماری‌ها بسیار سخت است چون برای هر دفعه‌ای که پارتنرتان را عوض می‌کنید به کاندوم جدید نیاز خواهید داشت و این کار تقریبا غیرممکن است. پس به این فکر کنید که یکی از خانم‌های این مثلث باردار شوند،‌ یا تنها یک نفر در این میان به بیماری‌های مقاربتی مبتلا باشد… فاجعه است، نه؟

۴. احساس شرم در جمع بعد از سکس ۳ نفره

بعد از این شب داغ و پرهیجان چگونه هر سه شما می‌توانید در یک جمع قرار بگیرید و مانند گذشته باهم صحبت کنید؟ قطعا جو حاکم میان شما سه نفر هرگز مثل گذشته نخواهد بود و ممکن است روابط دوستی شما نیز در این میان از بین بروند. مگر اینکه نفر سومی که وارد اتاق خواب شما شده است کاملا غریبه باشدکه قطعا از مضرات رابطه جنسی سه نفر کم نمی‌کند و خود بسیار خطرناک است.

۵. اضطراب عملکرد

در صورتی که کسی در این سه گانه دچار اختلال جنسی مثل اختلال نعوظ، یا اختلال ارگاسمی یا … باشد، این اختلالات تحت فشار رابطه سه نفره قطعا شدت بیشتری خواهند یافت.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.