تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

انواع مدلهای رابطه جنسی برای اولین بار بدون درد

شب زفاف ، شبی است که اولین رابطه یا آمیزش کامل دختر و پسر(زن و شوهر) انجام می گردد که اغلب در شب عروسی این امر اتفاق می افتد.

دلایل عرفی و روان شناختی نیز، موکول کردن این امر را به شب عروسی، تأکید می کنند.

در این شب چون هنوز پرده بکارت دختر باقی است؛ معمولاً دخترها استرس بالایی دارند و از انجام عمل زناشویی ترس دارند. به همین خاطر در این شب اصلاً آمیزش شدید توصیه نمی شود.

وظیفه مرد این است که استرس همسرش را از بین ببرد و با نوازش ها و ملاعبه های مکرر، همسرش را برای یک آمیزش موفق و رضایت بخش آماده کند.

 گاهی اوقات به علت ناشی گری و بی صبری مرد، در شب زفاف، زن دردی را متحمل می شود و خاطره بدی از اولین آمیزش در ذهنش نقش می بندد و این امر در آمیزش های بعدی تأثیر می گذارد.

گاهی اوقات هم موجب مشکلات جسمی و روانی برای زن می شود. لذا توصیه می شود در شب زفاف خیلی به حالات روحی همسر توجه شود و او از لحاظ جسمانی و روانی به طور کامل آماده شود.

به همین خاطر معمولاً آمیزش شدید، مشکل ساز است.

در ادامه با مجله اینترنتی بی کلک همراه باشید تا انواع پوزیشن شب زفاف شمارا آشنا کنیم :

 

انواع مدلهای رابطه جنسی برای اولین بار بدون درد
انواع مدلهای رابطه جنسی برای اولین بار بدون درد

 

معرفی بهترین پوزیشن شب زفاف

 

پوزیشن پروانه‌ای

این پوزیشن برای تحریک کردن زن و مرد بسیار توصیه می‌شود.
با وجودی که این حالت کمی پیچیدگی دارد، اما تنوع آن می‌تواند در شب زفاف جذاب باشد.
در پوزیشن پروانه‌ای، زن بیشترین لذت را می‌برد؛ به همین دلیل متخصصان آن را برای شب زفاف پیشنهاد می‌کنند.
پوزیشن شب زفاف
بهترین پوزیشن شب زفاف
برای انجام این پوزیشن، زن به پشت خود روی لبه تخت دراز می‌کشد.
سپس مرد در مقابل او قرار می‌گیرد و دخول را انجام می‌دهد. در این حالت، زن می‌تواند یا پا‌های خود را از تخت آویزان کند و یا آن‌ها را در بغل خود جمع کند.
از مزایای این پوزیشن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • آزاد بودن دست‌ها برای تحریک سایر نقاط بدن زن
  • کنترل مرد بر سرعت و عمق دخول
  • ایجاد ارتباط چشمی بین زوج و بوسیدن همدیگر
  • افزایش صمییت و نزدیکی در رابطه

 

مرد رو و زن خوابیده

برای اولین بار بهتر است که به سراغ پوزیشن‌های ساده‌تر بروید تا زن درد کمتری را متحمل شود؛ چرا که وقت برای امتحان کردن پوزیشن‌های پیچیده‌تر زیاد خواهد بود.
برای بسیاری از زوج‌ها، بهترین راه کاهش درد دخول، پوزیشن سنتی است.
تصویر زیر نحوه انجام این پوزیشن را نشان می‌دهد.
پوزیشن شب زفاف
بهترین پوزیشن شب زفاف
در این پوزیشن، یک ارتباط صمیمی و رو در رو میان زن و مرد برقرار می‌شود؛ همین امر باعث احساس راحتی و نزدیکی بیشتر آن‌ها می‌گردد.
از آنجا که مرد در این پوزیشن کنترل بیشتری بر سرعت دارد، باید اطمینان حاصل کند که زن در طول دخول احساس خوبی داشته باشد.

خوابیدن زن روی شکم

این یکی از بهرین گزینه‌ها برای پوزیشن شب زفاف است.
در این پوزیشن زن روی شکم دراز می‌کشد و دو بالش زیر لگن خود قرار می‌دهد.
سپس مرد پا‌های زن را باز می‌کند تا کاملا به واژن زن نزدیک شود.
لازم است زن به راحتی دراز بکشد تا مرد به سادگی عمل دخول را انجام دهد.
همچنین حرکات مرد باید در اولین دخول آرام باشد و به مرور عمق پیدا کند تا واژن زن به مرور به سایز آلت تناسلی عادت کند.

خوابیدن پهلو به پهلو

این پوزیشن یکی از بهترین و آسان‌ترین گزینه‌هاست؛ چرا که تماس فیزیکی زیاد میان زن و مرد، باعث افزایش صمیمیت می‌شود.
دخول در این پوزیشن تقریبا سطحی صورت می‌گیرد و همین باعث کم کردن درد در اولین رابطه می‌شود. همچنین این پوزیشن اجازه می‌دهد تا مرد به راحتی زن را از ناحیه کلیتوریس و سینه تحریک کند.
پوزیشن شب زفاف
بهترین پوزیشن شب زفاف
پوزیشن شب زفاف
بهترین پوزیشن شب زفاف
این حالت علاوه بر مناسب بودن برای شب زفاف، روش خوبی برای هم آغوشی بعد از آمیزش است.

 

زن رو

نشستن زن روی آلت مرد می‌تواند بهترین پوزیشن شب زفاف باشد.
در چنین شرایطی سرعت و عمق دخول تحت کنترل زن است و به همین دلیل می‌تواند باعث احساس راحتی در او شود.
پوزیشن شب زفاف
بهترین پوزیشن شب زفاف

آموزش دخول در شب زفاف

برانگیختگی باعث ایجاد تغییرات زیادی در ناحیه تناسلی می‌شود؛ این تغییرات کمک می‌کنند تا زن لذت بیشتری را در رابطه تجربه کند.
بنابراین در صورتی که زن به اندازه کافی تحریک نشده باشد، احتمالا مقاربت همراه با درد خواهد بود و این اصلا اتفاق خوبی در اولین دخول نیست.
پس اولین توصیه‌ای که به مردان می‌شود، عشق بازی با همسر و تحریک کردن اوست.
دقت کنید که پروسه‌ دخول بسیار مهم‌تر از نوع پوزیشن دخول است.
مقدمه چینی برای این کار می‌تواند یک تجربه فوق‌العاده برای هر دو شما به جا گذارد. بنابراین قبل از دخول در شب زفاف نکات زیر را در نظر داشته باشید:
  • با همسر خود در مورد تصورات و علایق خود در رابطه جنسی صحبت کنید.
  • با آرامش، صحبت کردن، معاشقه، نوازش و … به یکدیگر کمک کنید که اضطراب اولین دخول کاهش پیدا کند.
  • اگر در اولین دخول درد زیادی را تجربه می‌کنید، بهتر است سرعت را کم کنید و بیشتر روی معاشقه زمان بگذارید.
  • از ژل لوبریکانت استفاده کنید تا دخول ساده‌تر صورت بگیرد.
  • خونریزی زنان به دلیل پارگیپرده بکارت افسانه‌ای بیش نیست؛ بنابراین در صورتی که در شب زفاف خونریزی اتفاق نیفتاد نگران نشوید.
  • در شب اول، تمرکز خود را بر ارگاسم همزمان نگذارید؛ بیشتر سعی کنید اولین رابطه بدون درد باشد و صمیمیت شما را افزایش دهد.

تصورات اشتباه

تصور اشتباه رایجی که معمولا در مورد شب زفاف وجود دارد این است که شب زفاف را مصادف با اولین شب عروسی می دانند در صورتی در این مقاله شب زفاف دقیقا به شبی گفته می شود که نزدیکی صورت می گیرد و در اثر این نزدیکی پارگی پرده بکارت، دخول و یا نزدیکی از راه واژن صورت می گیرد که در عرف با اولین شب عروسی یکی می دانند درصورتی که میتوان هر زمان بعد از عقد باشد

در اکثر موارد دخول در شب زفاف همراه با درد و کمی خون ناشی از پاره شدن بافت نازک پرده بکارت برای زن خواهد بود در اکثر موارد به این خاطر گفته می شود که شکل پرده بکارت ممکن طوری باشد که پس از نزدیکی و دخول اثری از خون نباشد

علل درد شب زفاف برای زن

عامل اولی که باعث بروز درد در زمان نزدیکی و دخول برای اولین رابطه جنسی در شب زفاف وجود خواهد داشت به پاره شدنپرده بکارت و یا به عبارتی به ایجاد زخم در ناحیه واژن زن مربوط است بروز زخم در هر جای بدن احساس درد را به همراه خواهد داشت حال اگر این زخم در داخل بدن باشد قاعدتا کمی بیشتر خواهد بود

عامل دوم در بروز درد فرایند باز شدن دیواره واژن یا مهبل است مثل میخی که برای اولین بار وارد دیوار می شود و فرایند برای برداشتن و دوباره وارد شدن میخ را تسهیل می کند زمانی که برای اولین بار آلت مرد وارد واژن شود دیواره واژن کش پیدا میکند و به عبارتی مجرای واژن دچار کشیدگی می شود که این فرایند منجر به بروز به درد در زن می شود

بروز دو عامل بالا در زن منجر به تبدیل دختر از حالت دوشیزگی به حالت زنانگی می شود

نکاتی در رابطه با شب زفاف

حتما از قبل برای این شب برنامه ریزی داشته باشید و حتما زمان آن را با همسر خود در میان بگذارید

تا حد امکان مکان انجام اولین رابطه را از اضطراب و ناآرامی دور نگه دارید

زمانی مبادرت به انجام اولین رابطه جنسی خود کنید که به لحاظ جسمی و فکری کاملا ازاد و راحت باشید و این نکته در مورد همسرتان نیز لحاظ کنید به همین دلیل تا حد امکان زمان ان بلافاصله بعد از عفد یا عروسی نباشد

فضای رویایی و دلنشین برای همسرتان ایجاد کنید

از معاشقه طولانی قبل از نزدیکی غافل نشوید و همواره این نکته را بدانید که معاشقه طولانی اثرات جسمی و روحی بسیار زیادی در کاهش درد و داشتن تجربه لذت در زن خواهد داشت معاشقه طولانی خود به تنهایی باعث ایجاد روان کننده های طبیعی از بدن زن و مرد خواهد شد

از رعایت بهداشت جنسی قبل از نزدیکی غافل نشوید در این رابطه حتما مطلب مفصلی خواهم نوشت همواره این نکته را به خاطر داشته باشید که بهداشت جنسی جدا از استحمام کردن و بهداشت فردی هم چون مسواک زدن است

در رابطه با زمان بارداری و عوامل جلوگیری از بارداری حتما اطلاعات کافی داشته باشید در این رابطه هم مطلب مفصلی خواهم نوشت

بهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی در شب زفاف به این شکل هست که زن به پشت بخوابد و پاهای خود باز کرده و به بالا نگه دارد و آقا سعی کند به آرامی و به دور از فشار ناگهانی عمل دخول را انجام دهد این پوزیشن کمک بسیاری به کاهش درد در خانم ها می کند

بعد از نزدیکی و دخول چند ساعتی را به استراحت بپردازید و از انجام فعالیت بدنی حتی راه رفتن برای خانم خودداری کنید و اجازه بدید عملکرد طبیعی بدن در دفع خون حاصل از مقاربت کار خود را انجام بدهد.

علت درد در اولین سکس چیست؟

علل دردهای واژینالی

زمانی که یک زن برای نخستین بار رابطه جنسی را با همسر خود تجربه می کند به احتمال قریب به یقین به علت از بین رفتن پرده بکارت در شب زفاف درد متوسط یا شدیدی را احساس خواهد کرد، به خصوص اگر به علت استرس و یا عدم آمادگی کافی مجرای واژینال وی به اندازه کافی ترشح مخاطی نداشته و به حالت خشک باقی مانده باشد.

پرده بکارت عضوی ماهیچه ای است که در ابتدای واژن قرار دارد و عمدتا در اولین یا دومین رابطه جنسی از بین می رود.

در برخی از زنان این پرده شکل حلقوی داشته و ممکن است در اثر رابطه جنسی اصلا آسیبی نبیند و خونریزی رخ ندهد. در زنانی که دارای این نوع پرده بکارت هستند، گاه مشاهده می شود که به خاطر بافت ماهیچه ای ضخیم ان، تا مدتها بعد از نخستین رابطه جنسی همواره درد مقاربت مشاهده می شود.

یکی از علل رایج دردهای واژینال، خشکی واژن است.

به طور معمول در آستانه رابطه جنسی و تحریک شدن زن، مجرای واژن ترشحات مخاطی را ایجاد کرده تا برقراری رابطه جنسی تسهیل شود، اما در اثر استرس و حالات عصبی ممکن است ایجاد این ترشحات، با خلل مواجه گردد.

علل ایجاد درد در مردان

هر چند که این مشکل چندان رایج نیست، اما مردانی هستند که در نخستین رابطه جنسی خود در شب زفاف احساس درد شدید می کنند.

یکی از علل رایج این مساله بیماری های دستگاه تناسلی مردانه و یا آسیب و اختلال در بافتی است که روی آلت مردانه را می پوشاند.

همچنین در مردانی که ختنه نشده اند(البته در بین ما مسلمانان تقریبا دیده نمی شود)، اگر پوست ختنه گاه خیلی سفت و محکم باشد می تواند در هنگام مقاربت مشکل ایجاد کند.

سایر علل درد در مردان در حین رابطه جنسی می تواند ناشی از آسیب آلت خارجی مردانه، درماتیتهای پوستی و یا پسوریازیس(دا الصدف) باشد.

مطابق با نظر متخصصان زنان و زایمان، دردهای شکمی ناشی از رابطه جنسی می تواند ناشی از کیستهای تخمدان،مشکلات مجاری ادراری، بیماریهای عفونی لگنی، آندیومتریوزیس و … باشد.

علل دردهای هیجانی

وجود درد شدید در نخستین رابطه جنسی می تواند ناشی از علل هیجانی از قبیل احساس ترس و گناه و … باشد که مانع از حفظ آرامش آنها در حین رابطه جنسی می گردد.

اگر به علت این احساسات عدم آرامش برای زنان غیر قابل کنترل شود دچار خشکی واژن شده و رابطه جنسی مطلوب برقرار نمی گردد.

درمان دردهای مقاربتی

زنانی که در هنگام رابطه جنسی دچار درد و مشکل می شوند، لازم است که از مواد و محلولهای لیز کننده مجرای واژن (که البته توسط متخصص تجویز می شود) استفاده کنند.

همچنین زنانی که احساس دردهای شدید شکمی و یا لگنی می کنند باید توسط متخصص زنان و زایمان مورد ارزیابی و بررسی و آزمایش قرار گیرند و در نهایت زنان و مردانی که بنابر علل هیجانی و یا عاطفی، دچار دردهای مقاربتی می گردند، لازمست که نزد مشاور، روان شناس یا سکس تراپیست مراجعه داشته باشند.

 

آداب روابط زناشویى زن و مرد در شب زفاف

قبل از شروع زمان رابطه به یکدیگر بگوئید که چه چیزی لذت شمارو دوچندان میکند اگر در طول رابطه هر دو به ارگاسم نرسیدید مهم نیست و بیشتر به این مساله توجه داشته باشید که لذت ببرید و بدانید که طی  مرور زمان به حالات و خواسته  های  هم پی خواهید برد.

آقایون نگران این نباشید که زود ارضاء می‌شوید زمانی را استراحت کنید و باز شروع کنید، در سری بعدی با آرامش بهتر و بیشتری ادامه خواهید داد.

موارد طبیعی که بعد از نزدیکی با همسران پیش خواهد آمد ایجاد درد و خونریزی میباشد که جای نگرانی نیست و شما با ملاعبه و معاشقه میتوانید این درد را کاهش دهید هر چقدر ترشحات واژن همسرتان بیشتر شود این درد کمتر خواهد شد و همچنین استفاده از ژل لوبریکانت را توصیه میکنم که احتمال پاره شدن کاندوم را در حین رابطه را هم کاهش میدهد.

این را بدانید که این خونریزی و درد زود گذر است و تداوم نخواهد داشت و تنها تا حدود سه روز همسرتان لک بینی خواهد داشت و اگر این خونریزی بیش از زمان مقرر ادامه پیدا کرد حتما به پزشک مراجعه کنید.

از اینکه با ما همراه بودید ممنونیم.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.