تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

اگر می خواهید رابطه جنسی خوبی داشته باشید هر شب این کار را بکنید

برای داشتن رابطه جنسی خوب هر شب این کار را کنید

راز داشتن رابطه جنسی خوب و بیشتر در وسط اتاق خواب چیست؟ راه بدون دردسر و رایگان برای داشتن رابطه جنسی خوب و لذت بخش را به شما معرفی می کنیم که شما را شگفت زده می کند.

شاید باورتان نشود ولی پاسخ این سوال بیشتر خوابیدن است.

اگر می خواهید رابطه جنسی خوبی داشته باشید هر شب این کار را بکنید

تحقیقات نشان داده اند که خواب بیشتر با رابطه جنسی بهتر در ارتباط است. بر اساس مطالعه ای که در سال ۲۰۱۵ در مجله پزشکی جنسی منتشر شد زنانی که خواب شبانه خود را ۱ ساعت افزایش دادند روز بعد میل جنسیشان ۱۴ درصد افزایش پیدا می کرد.

 

شاید این آمار برایتان کافی نباشد ولی مسلما اگر به جای خوابیدن ساعت ۲ نصف شب در ساعت ۱۱ بخوابید، سه  برابر شگفت زده خواهید شد.

 

همه می دانید که خستگی میل جنسی را کاهش میدهد بنابراین خواب شبانه کافی ۷-۸ ساعت. با کیفیت مناسب به طور کلی می تواند انرژی شما را افزایش داده و در نتیجه میل جنسیتان را بهبود دهد.

 

خواب احساسات را تنظیم می کند، کمک می  کند حافظه خود را مدیریت کنید و استرس های روزانه را کنار بگذارید و روز بعد شاد تر و آرام تر باشید در نتیجه احتمال خواستن سکس بیشتر خواهد شد.

 

خواب کافی به تنظیم هورمون های جنسی از جمله استروژن و تستوسترون کمک می کند. ترشح این هورمون ها در اثر بی خوابی های مزمن کاهش پیدا می کند.

 

یک خواب خوب باعث می شود بتوانید تمرکز بیشتری روی شریک زندگیتان داشته باشید و پاسخ های احساسی بهتری به او بدهید در نتیجه میل جنسی بینتان را افزایش دهید.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.