تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

اگر می خواهید رابطه جنسی خوبی داشته باشید شب این کارها را نکنید

 

برای داشتن رابطه جنسی خوب در شب این کار را کنید

اگر به شما بگوییم که راز داشتن یک سکس و رابطه جنسی خوب دقیقا در وسط اتاق خواب شما است و استفاده از آن هم بی دردسر و رایگان است شاید شما از نتیجه آن تعجب کنید. به نظر شما چیست؟

شاید باورتان نشود ولی پاسخ این سوال بیشتر خوابیدن است.

تحقیقات نشان داده اند که خواب بیشتر با سکس بهتر در ارتباط است. بر اساس مطالعه ای که در سال ۲۰۱۵ در مجله پزشکی جنسی منتشر شد زنانی که خواب شبانه خود را ۱ ساعت افزایش دادند روز بعد میل جنسیشان ۱۴ درصد افزایش پیدا می کرد.

اگر می خواهید رابطه جنسی خوبی داشته باشید شب این کارها را نکنید

شاید این آمار برایتان کافی نباشد ولی مسلما اگر به جای خوابیدن ساعت ۲ نصف شب در ساعت ۱۱ بخوابید، سه  برابر شگفت زده خواهید شد.

همه می دانید که خستگی میل جنسی را کاهش میدهد بنابراین خواب شبانه کافی ۷-۸ ساعت. با کیفیت مناسب به طور کلی می تواند انرژی شما را افزایش داده و در نتیجه میل جنسیتان را بهبود دهد.

خواب احساسات را تنظیم می کند، کمک می  کند حافظه خود را مدیریت کنید و استرس های روزانه را کنار بگذارید و روز بعد شاد تر و آرام تر باشید در نتیجه احتمال خواستن رابطه جنسی بیشتر خواهد شد.

خواب کافی به تنظیم هورمون های جنسی از جمله استروژن و تستوسترون کمک می کند. ترشح این هورمون ها در اثر بی خوابی های مزمن کاهش پیدا می کند.

یک خواب خوب باعث می شود بتوانید تمرکز بیشتری روی شریک زندگیتان داشته باشید و پاسخ های احساسی بهتری به او بدهید در نتیجه میل جنسی بینتان را افزایش دهید.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.