تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

از رابطه جنسی تا انزال چقدر زمان طبیعی است

شاید زنان و مردان زیادی این سؤال در ذهنشان به وجود آمده باشد که بین رابطه جنسی تا انزال چقدر طول می کشد و چه زمانی طبیعی است اینکه انزال نرمال چقدر طول می کشد و آیا ختنه شدن مردان علتی بر زودانزالی است یا نه و .. .

طبق تحقیقات فراوانی که در این زمینه انجام شده است نشان داده شده که زمان ایده آل انزال در طی رابطه جنسی ۳ تا ۱۰ دقیقه می باشد واین سؤال است که آیا انزال قبل از ۳ دقیقه انزال زودرس است و بیشتر از ۱۰ دقیقه انزال دیررس است؟

تحقیقات زیادی در این زمینه انجام شده و نشان داده ۳-۱۰ دقیقه ایده آل ترین زمانی است که رابطه جنسی می تواند طول بکشد. اما آیا انزال قبل از ۳ دقیقه انزال زودرس است؟

زمان مناسب رابطه زناشویی و انزال طبیعی

بر اساس تحقیقات، زمان طبیعی برای انزال حدود یک تا دو دقیقه است.

انزال زودرس به انزالی گفته می شود که مرد هیچ کنترلی روی آن ندارد و به قدری زودهنگام رخ می دهد که مرد و زن هیچ یک به رضایت جنسی نمی رسند. در واقع انزال در تمام مردان زودهنگام است اما تفاوت اصلی در توانایی کنترل این موضوع است.

ناتوانی در کنترل غیرطبیعی است و نیاز به مشورت دارد.

رضایت جنسی مردان

اینکه ختنه روی رضایت جنسی مردان و طولانی تر شدن زمان رابطه جنسی تاثیر دارد یا نه نیز مدت هاست مورد بررسی قرار گرفته است.

برخی مردان معتقدند که این طور است و برخی دیگر خیر. پیش از این گفته می شد که ختنه باعث کاهش میزان حساسیت آلت شده و به همین دلیل انزال را به تاخیر می اندازد اما متخصصان بسیاری بر این باورند که ختنه تاثیری بر زمان انزال ندارد و تنها از بروز برخی بیماری های جنسی پیشگیری می کند.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.