خانه » طنز و سرگرمی » خواندنی ها » جاستین بیبر و سلنا گومز به هم برگشتند؟! + تصاویر

جاستین بیبر و سلنا گومز به هم برگشتند؟! + تصاویر

دیروز جاستین بیبر و سلنا گومز در کالاباساس کالیفرنیا همدیگر رو بعد از ماه ها ملاقات کردند و دیشب جاستین به اینستاگرام خودش یه عکس از خودش و سلنا فرستاد که سلنا توی بغلش بود و نوشت ” عاشق اینم که بهم نگاه کنی” و حالا این موضوع این سوال رو بوجود میاره که آیا جلنا برگشت؟

article-2533659-1A6997A600000578-656_634x635-510x496

جاستین بیبر و سلنا گومز به هم برگشتند؟! + تصاویر

( البته بازهم ممکن دوست بودن عادی این دو نفر رو فرض کرد چون سلنا قبلا هم این موضوع رو اعلام کرده بود اما باز هم رفتار این دو روزشون باعث شده بازگشتشون به هم به عنوان عشق امکان پذیر باشه)

” سلنا گومز” و” جاستین بیبر” با قهر و آشتی های پیاپی مدتها نقل محافل خبری بودند. این دو ستاره جوان هالیوودی به نظر میرسد قصد دارند دوباره دنیای هالیوود و طرفداران خود را وارد شوک بزرگی کنند. آنها اخیرا تصاویری منتشر کردند که حکایت از آشتی مجدد این زوج جوان دارد و باعث شوکه شدن هواداران این دو ستاره و به خصوص ” سلنا گومز” شد.

این عکس توسط “جاستین بیبر” ستاره پر حاشیه هالیوود در اینستاگرام قرار داده شده و توسط خود او با دوربین تلفن همراهش ثبت شده است، نشان میدهد که این ستاره های جوان قصد دارند رابطه خوبی با هم داشته باشند. جاستین بیبر 19 ساله همچنین تصاویری از خود و ” سلنا ” در حال سواری با نوعی وسیله دو چرخ در خیابان های لوس آنجلس نیز منتشر کرد.

یکی از دوستان آنها میگوید برای اینکه این زوج هنری اوقات خوشی داشته باشند و از ترافیک در امان بمانند محافظان شخصی ” جاستین بیبر ” خیابان مورد نظر را بستند. ” سلنا گومز ” و ” جاستین بیبر” بعد از رابطه ای گرم و عاشقانه سال گذشته رسما اعلام کردند از هم جدا شده اند.

CXAyibHZij8

جاستین بیبر و سلنا گومز به هم برگشتند؟! + تصاویر
IOfBDO82Suc-510x360

جاستین بیبر و سلنا گومز به هم برگشتند؟! + تصاویر
SEzveZfTWek

جاستین بیبر و سلنا گومز به هم برگشتند؟! + تصاویر
Zlo2X4x8Mnk-510x329

جاستین بیبر و سلنا گومز به هم برگشتند؟! + تصاویر

.

مطلب پیشنهادی

جملات خنده دار و خواندنی

جملات خنده دار و خواندنی

بابا بزرگم گفت بیاید میخوام نصیحتتون کنم, رفتم سریع چند تا چوب اوردم, گفت اینا …

12 دیدگاه

  1. تازه یه جا خوندم که تازه با دیوید بکهام ازدواج کرده

  2. کسی که به جاستین میگی خر به اون حسودی می کنی درزمن اونا می خوان آشتی کنن می خوان قهر کنن اصلا به ما چه

  3. حیف سلنا ک میخواد با جاستین خر باشه

  4. بسیار عالیه.

  5. تو اخبار هنرمندان شبکه ی منو تو گفت که سلنا و جاستین دوباره اشتی کردن و این هفته نامزدیشونه

  6. ماروسرکارگذاشتین هی قهرمیکنن دوباره برمیگردن دوباره قهردوباره اشتی ایناتکلیفشون باخودشون هم معلوم نیست اصلاازادمایی که قصدسرکارگذاشتن بقیه رودارن خوشم نمیادازتون متنفرممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم………

  7. خوش حال شدم از ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.