خانه » فیلم و سریال ایرانی » سریال قرص ماه شبکه جم سریز چگونه تمام می شود ؟‌

سریال قرص ماه شبکه جم سریز چگونه تمام می شود ؟‌

سریال قرص ماه  از شبکه جم پخش می شود قضه عاشقانه و جذاب بین دو دختر و پسر با نام های فرید و نازلی را روایت می نماید . قسمت پایانی سریال قرص ماه  به زودی روانه آنتن شبکه جم سریز خواهد شد .

 

 

این سریال در رابطه با داستان زندگی چند شخص است : فرید اصلان که یک انسان موفق در زمینه ی شغلی است به همراه برادر زاده اش بلوت که به تازگی پدر و مادرش را ازدست داده زندگی میکند و نازلی که به همراه خواهرش در استانبول زندگی میکندو به عنوان آشپز به خانه فرید اصلان راه پیدا میکند.

 

نازلی دختر دانشجوی آشپزی هست ،که برای اینکه هزینه های دانشگاه را در بیاورد به آشپزی مشغول هست که یک روزی با پیشنهادی رو به رو میشود که به آن نمیتواند نه بگوید و به عنوان آشپز مخصوص وارد خانه فرید میشود که یک مرد ثروتمند و حساسه و تا به حال عاشق کسی نشده

 

نازلی در این سریال رویای تبدیل شدن به یک آشپز حرفه ای را در سری دارد و همزمان سعی می کند غذاهای ژاپنی هم یاد بگیرد و آرزو دارد که رستوران خود را باز کند.

 

او برای تامین کردن هزینه های دانشگاه مجبور است کار کند. در همین حال به او پیشنهاد می شود که باعث می شود زندگی اش کمی دگرگون شود؛ پیشنهاد کار در خانه فرید اصلان به عنوان یک آشپز.

 

فرید یک فرد موفق در کسب‌ و‌ کار است و قوانین سرسخت شرکت را در خانه نیز اجرا می‌کند, مثلاً قبل از آمدن فرید به خانه، باید غذای او آماده باشد، برای‌ همین هیچ‌کدام از آشپزها نمی‌توانند مدت زیادی، به‌دلیل دقیق‌بودن فرید، در آنجا کار کنند. قبول این پیشنهاد باعث می‌شود اتفاقاتی جالب و عاشقانه بین این دو شکل بگیرد. اتفاقاتی که در آغاز با جنگ و جدل بین این دو شروع اما به عشق ختم می‌شود. اما عشق خیلی یپیچیده‌تر از پختن غذاهای ملل و پروژه‌های میلیونی است… برای دیدن انتهای این سریال جنجالی با مجله بی کلک همراه باشید.

 

.

مطلب پیشنهادی

دانلود رایگان فیلم The Oath 2018

دانلود فیلم The Oath 2018 با کیفیت [WEB-DL 1080p – WEB-DL 720p] / + زیرنویس فارسی منتشر کننده فایل : bikalak کیفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.