تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

اسامی بازیگران سریال ترکی دختر سفیر + خلاصه داستان

سریال ترکی دختر سفیر یکی از جدیدترین سریال های کشور ترکیه در سال ۲۰۱۹ به کارگردانی امره کاباک کوشان محسوب می شود. این سریال از آبان ماه از شبکه استار تی وی پخش می شود.

سریال ترکی دختر سفیر از ۲۴ شهریورماه وارد فاز فیلمبرداری شده است.

اسامی بازیگران سریال ترکی دختر سفیر

اوراز کایگیلار، ارهان الپای بازیگر نقش اکین، انگین و نسلیهان.

خلاصه داستان سریال ترکی دختر سفیر

داستان سریال عشق و انتقام است.

سانجار یک مهندس ساده از طبقه پایین جامعه است که همه تلاشش را می کند تا وضعیت خوبی را برای خانواده اش ایجاد کند برادر سانجار آرزو دارد که روزنامه نگار شود و دنبال گرفتن بورسیه است. برادر سانجار به طرز مرموزی ناپدید می شود. و تمام ارتباطش با خانواده قطع می شود.و خانواده اش فکر می کنند او مشغول تحصیل شده تا اینکه سانجار متوج ناپدید شدن برادرش می شود. و تلاشش را برای پیدا کردنش به کار می گیرد.  وی متوجه می شود آخرین حضور برادرش در محل سفارت ترکیه بوده است.

در همین زمان نیز سفیر ترکیه بازنشسته می شود و همراه دخترش ناره به ترکیه می آیدو سانجار برای گرفتن ویزا با مشکل رویرو می شود.و باعث تنش هایی برای سانجار می شود و در همین حین وی متوجه راز بزرگی می شود.که مربوط به برادرش و دختر سفیر می شود.

سانجار می خواهد با دختر سفیر ارتباط برقرار کند اما فاصله طبقاتی مانع از اینکار می شو. تنها راهی که می تواند او را به ملاقات با دختر سفیر برساند عشق است. سانجار برای رسیدن به هدفش شروع به نقشه هایی می کند تا به وسیله آنها به برادرش  برسد.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.