خانه » عمومی » اخبار » ماجرای پیامک های «پژمان جمشیدی » واقعی است؟!

ماجرای پیامک های «پژمان جمشیدی » واقعی است؟!

05

 پخش سریال «پژمان» به کارگردانی سروش صحت در اوایل پاییز امسال با استقبال شایانی مواجه شد و به تبع آن حاشیه ‏های متفاوتی را نیز به دنبال داشت.

«پژمان! یک گل ملی یک سریال ماندگار! گپ مستقیم با پژمان جمشیدی، ارسال کلمه پژمان یا به …» این پیامکی است که به تازگی برای گروهی از مشترکان همراه اول ارسال شده اما آیا این پیامک صحت دارد.—

به تازگی نیز پیامکی به دست خیلی از مردم رسیده که حکایت از ارتباط با پژمان جمشیدی و پرسش و پاسخ با او را دارد که قهرمان این سریال بود و خیلی هم گل کرد. او با تأیید صحت ماجرای این پیامک‏ها به خبرنگار «بانی فیلم» می‏گوید: «از طریق این پیامک‏ها با مردم ارتباط خودم را حفظ خواهم کرد و به سوالات آنان درباره این سریال و دیگر موارد پاسخ خواهم داد. البته پاسخ‏ها از طریق همان شماره پیامک اعلام شده به دست ارسال‏کنندگان خواهد رسید. سوالات را در مقاطع زمانی مشخص جواب خواهم داد و اینطور نیست که هر لحظه در روز پاسخگوی سوالات باشم. ضمن اینکه هزینه هر اس ام اس هم 100 تومان است. به گفته او مشارکت در اجرای این طرح پیشنهاد پیمان قاسم‏خانی بوده است.

منبع:سیمرغ-بانی فیلم

.

مطلب پیشنهادی

تخفیف های ویژه تور ترکیه در لحظه آخر

تخفیف های ویژه تور ترکیه در لحظه آخر لحظه آخر مرجعی معتبر برای تورهای گردشگری …

6 دیدگاه

 1. www.MAHDI.N8@yahoo.com

  جمشیدی یوزپلنگ ………….دوست دارم ……………آقای جمشیدی…………دوستدار پرسپولیس…………یوز پلنگ

 2. من خیلی شما رو دوست دارم آقای جمشیدی

  عاشقتم یوز پلنگ

 3. من خیلی شما رو دوست دارم آقای جمشیدی

 4. من شما را خیلی دوست دارم

 5. سلام من یکی از طرفداران شما هستم و خیلی شما رو دوست دارم یکی از مورد علاقه ترین فیلمهایم
  سریال پژمان است.

 6. من یکی از طرف داران شما هستم از اینکه در بازی میلان شرکت کردیید خخخخخخخخخخخخخیییییییییییییلی ممنونم شما طوی این بازی با شماره 11 واقعا می درخشیدید ..راستی مراقب باشید شست پاتون نره توی چشمتون؟
  ؟هه هه هه هه حق حق حق حق خخخخخخخخ هاهاهاهادوستارتون سحر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.