خانه » عمومی » اخبار » ۷ ستاره که مشکل روحی دارند! همراه با عکس

۷ ستاره که مشکل روحی دارند! همراه با عکس

۷ ستاره که مشکل روحی دارند! همراه با عکس

این متن در مورد ستاره هایی است که مشکل روحی داشته و در مورد آن صحبت کرده اند.
اغلب مردم به دلیل تجربه های بد و تفکرات منفی به افسردگی و ناراحتی روحی دچار می‌شوند. ستاره های هالیوود و هنرمندان نیز از این قائده مستثنی نیستند و آنها نیز مشکلات روحی خودشان را دارند. اینها افراد معروفی هستند که تلاش خود برای مقابله با مشکلات روحی و روانی شان را با دیگران درمیان گذاشته اند.

کاترین زتاجونز

 

کاترین زتاجونز
مایکل داگلاس شوهر مشهور کاترین زتاجونز برای رسانه ها فاش کرد که همسرش به بیماری دوقطبی مبتلا است و به دنبال مرکز سلامت روانی خوب برای درمان می‌گردد.

شریل کرو
شریل کرو

او پس از اینکه در زمینه کاری سقوط کرد یک دوره به افسردگی شدید مبتلا شد. او خودش گفته که از زمان بچگی از افسردگی رنج می‌برده اما درمان و دارو به او کمک زیادی کرده که بر این مشکل فائق آید.

مل گیبسون
مل گیبسون
مل گیبسون یکبار سال ۲۰۰۸ عنوان کرد که بیماری دوقطبی داشته و از بیماری های دیگر روحی نیز رنج می‌برده. اخیرا هم جنگ و نزاع او با دوست دختر سابقش سرتیتر رسانه ها بود.

پائولا دین
پائولا دین
او را به خاطر هنر آشپزی اش می‌شناسند، اما او از ترک کردن خانه می‌ترسد! او به خاطر شغلش که آشپزی است و بیشتر مجبور است داخل خانه کار کند به مدت بیست سال است که ترس شدیدی از مکان های شلوغ دارد.

جیم کری
جیم کری
شاید باورتان نشود این بازیگر مشهور سینمای کمدی هم افسردگی داشته باشد، اما این بازیگر مدت زمان زیادی با افسردگی دست به گریبان بوده است. او همیشه از تغذیه سالم طرفداری می‌کند و گفته با کمک تغذیه توانسته بر مشکلاتش پیروز شود.

لئوناردو دی کاپریو
لئوناردو دی کاپریو
لئوناردو دی کاپریو یک بار نقش یک آدم عقده ای که از مشکلات روانی رنج می‌برد را بازی می‌کرد. ستاره فیلم «هوانورد» که وسواس فکری اش زمانی به اوج می‌رسد که می‌خواهد در پیاده رو روی چیزی قدم بگذارد، بعد از این فیلم تلاش خود برای مبارزه با وسواس فکری اش را علنی کرد.

جی.کی. رولینگ
جی.کی. رولینگ
جی.کی. رولینگ نویسنده مشهور بریتانیایی و خالق مجموعه هری پاتر چندی پیش در مورد بیماری افسردگی و فکر به خودکشی صحبت کرد. او تلاش خودش برای غلبه بر افسردگی را فاش کرد و گفت از زمانی که در دهه ۲۰ زندگی اش بود به افسردگی مبتلا شد.

.

مطلب پیشنهادی

خرید بک لینک ارزان و مرتبط

خرید بک لینک ارزان و مرتبط چیست

برای خرید بک لینک ارزان شما همراهان عزیز می توانید از وب سایت ما یعنی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.